Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki nem néz ki jól, az miért...

Aki nem néz ki jól, az miért nem tesz ellene?

Figyelt kérdés
Sokan siránkoznsk, higy jajj de szarul nézek ki, soha nem lesz barátom/barátnőm. Akkor miért nem változtatnak rajta? Pl. sporttal, kozmetikussal, fodrásszal?
2013. febr. 12. 23:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jajj... :siránkoznak, hogy
2013. febr. 12. 23:03
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az zavar hogy nem tesznek ellene. Az zavar hogy hogy 10/10-es pasival/csajjal akarnak összejönni, nem jön össze egy sem érthető okokból aztán idejönnek sírni.
2013. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmuk!
2013. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Héé, én mindent megteszek, hogy ne legyek ilyen rusnya, de ennél többre nem futja. Olyan fejjel nehéz, ami úgy néz ki, mintha genetikai rendellenességem lenne. Ja meg ilyen torz testtel.

Amúgy meg én se járnék valami szerencsétlen, igénytelen, buta sráccal, mert én meg kifejezetten igényes vagyok.

Az ápoltabb fiúk, még ha nem is jóképűek, kapnak normális külsejű lányt.

Szóval inkább forever alone.

2013. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert én nem tudok mit tenni ellene..

Olyan mintha pattanásom lenne (csak néha 1-2) de már 3 éve nem tudják az orvosok se, hogy mi lehet. Enyhült a dolog már, valamire allergiás leszek úgy néz ki csak az a kérdés mire :P


Szóval ezzel most ráb.sztam. Meg a fogam is egy kicsit furcsa, de mivel még diák vagyok nincs pénzem megcsináltatni (amúgy majd az lesz az első). Szóval ezzel is ráb.sztam.. hát ez van.


A zene meg az élet szépségei kárpótolnak. Remélem nem marad így örökre.

2013. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nehéz 1-2 dolgon változtatni. Magasság, kinézet. Utóbbi nagyon számít és döntő szerepe van, a többi csak "segédeszköz". Mind a kigyúrtság, mind a folyton emlegetett önbizalom, emberiség legnagyobb tévedései, mert mindenre ott vannak a gyökeres ellenpéldák is azonos ízlésű emberek számára. Szóval ha a felső 10%-ot lecsípjük a lányok közül, akkor elmondhatjuk hogy nincsenek radikális elvárásaik nagy izmokkal vagy ego-val. A dolog nyitja a közvélemény tükre az egyénen és a kinézet, ez a 2 számít! Az emlegetett önbizalom egyébként olyan kisiklott elmélet, mint ha azt mondanám, hogy a gépbe sok giga ram kell hogy működjön. Igen, kell bele valamennyi, de fölöslegesen tuningoljuk azt 8-16 gigára, ha a processzor meg a gép egy fos (és csak 2-re van szükség).


Egyébként szerintem az önbizalom többnyire pont passzol az ember adott állapotához, és ezért látszik kívülről ha ebbe szándékosan belejátszik az illető és ebből kifolyólag nem természetes a viselkedése sem. Persze ehhez az állásponthoz vezető eseményeket alaposan ki kell tapasztalni, ennek hiányában a képzetlen okosak továbbra is azt hiszik hogy az önbizalomban a kulcs van. Persze ez odáig érvényes amikor ellenkező esetben már ujjal mutogatnak arra aki ezzel a hülyeséggel be lett oltva és nem érti, hogy miért kerülik még továbbra is. :D

2013. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy nem mindenki ilyen és akadnak olyanok akik nem változtathatnak egy-egy dolgon?
2013. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én félek kimozdulni... szociális fóbia. Szívesen mennék én sportolni, de egy ismerősöm sem jár sehova :/


Amúgy én nem szoktam rinyálni emiatt :)

2013. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát én próbálok változtatni rajta fogytam már egy csomót most edzek, fejemen próbálok javítani pl a hajamon meg a pattanásokon, õltözködésben is változtam, de az önbizalomhiány megmaradt, sorry. Örülnél neki, hogy kisebb a konkurencia. Ja és nem 10/10-es csajokra vágyom.

19/f

2013. febr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem néz ki jól, az nem biztos, hogy azért van mert nem tesz érte. Én nem vagyok szép, de ami tőlem és a énzemből telik azt megteszem, viszont egyenlőre azért nem tudok semmit tenni, hogy kisebb legyen az orrom...

Nem mindenki zületik úgy, hogy ha megcsinálják profin, akkor a rút kiskacsából gyönyörűség lesz.


Viszont megértem a kérdésed, mert én is ismerek jó pár olyan lányt, akik lehetnének sokkal szebbek is, csak látszólag nem tesznek érte semmit. Nem tudom, hogy azért, mert nem akarnak, vagy jó így nekik, vagy azért mert nem tudják, hogy mit csináljanak. Nem hiszem, hogy mindenki 10/10-es pasit akarna, mert látok nagyon szép lányokat, kevésbé helys pasival, vannak kevésbé szép lányok, nem túl helyes pasival...Relatív, hogy kinek mi a 10-es pasi.

2013. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!