Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítás: hogyan tovább?

Fültágítás: hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem tágítani a fülem. Most benne van egy fogpiszkáló, amire celluxot tekertem... betadinnal kenegetem. Fájt, most már nem fáj, de kicsit vérzik. Tudom forgatni benne a fogpiszkálót, és kicsúszott egyszer. Hogyan tovább? Mivel csináljam? Milyen időközönként? Mikor érdemes egy rendes tágítót vennem, és milyent vegyek (úgy terveztem, hogy először ilyen otthon talált cuccokkal tágítok, pl tollbetét)? És mekkora az a méret, ami még visszahúzódik, ha esetleg majd később kivenném, mert nem tetszik? Előre is köszi a válaszokat.
2013. febr. 25. 14:28
 1/4 Doruss ***** válasza:
Akit én ismertem és fölet tágított az a fogpiszkáló után gyufával csinálta.
2013. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

0,5 cm-ig még viszonylag visszahúzódik, de látszani fog.

2-3 mm-től már tágító kellene.

2013. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha otthon talált cuccokkal akarod, mindenképp fertőtlenítsd. mondjuk fülpiszkáló, celluxot rá, nyalókapálca, szívószál. de érdemesebb lenne tágítócsigát venned. egyszer kell érte fizetni, és akár 1 cmig is tágíthatsz vele. addig hagyd benne az adott dolgot, míg fájdalom nélkül, problémamentesen tudod ki-be húzogatni, forgatni
2013. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Másnap már nem fájt, ment ki-be, most fültisztító van benne, keresek valamit, ami eggyel nagyobb. A csiga tökéletes, majd veszek egyet :)
2013. febr. 26. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!