Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 155 cm és 49kg. elkezdtem...

155 cm és 49kg. elkezdtem futni és tornázok is. Szerintetek mit kéne csinálnom hogy lemenjen 1-2 kg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon hülye vagy. Ez a súly pont megfelel a magasságodhoz.
2013. márc. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi ez a hülye mánia, hogy minden tökéletes alakú lány fogyni akar!
2013. márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb. hasonló méreteim voltak pár évvel ezelőtt. Elkezdtem én is fogyózni, mert undorodtam magamtól, azt beszéltem be magamnak, hogy kövér vagyok. 40-re lefogytam, aztán beállt a súlyom 43-ra. Néha azon a szinten vagyok, hogy abba kéne hagynom az evést és edzenem kell, mert félek, hogy meghízok. Ez pedig nem jó. Soha nem leszek olyan egészséges mint 50 kiló körüli súllyal, a gondolataim sem fognak helyrejönni, szóval jól gondold meg.
2013. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy kövér vagyok, nem is érzem magam annak, csak a combjaimmal van bajom, és arra tornázok is. mással nincs baj. segítsetek, mit kéne tennem??
2013. márc. 16. 18:21
 5/6 anonim válasza:
2013. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a combjaim picivel nagyobbak mint a képen.. pont ez a baj. :/
2013. jún. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!