Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a csukló belső...

Szerintetek a csukló belső felén előnytelen egy tetoválás?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a munkavállalásban mennyire lehet ez hátráltató szempont? Én egy rózsaszín masnit szeretnék oda tetováltatni, mert 23 éves vagyok, de valahogy azt érzem egy részem soha nem fog felnőni..és én azt gondolom,hogyha valaki tetováltat az legyen olyan ami őt jellemzi. Ti mit gondoltok erről? És mit gondoltok a masni ötletről? :)

Köszönöm!


2013. márc. 20. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés a rózsaszín masni meg a között hogy 23 éves vagy?
2013. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az,hogy már annyira nem vagyok gyerek...de mégis ilyen gyerekes dolgot szeretnék magamra tetoválni.rózsaszínt,és ráadásul masnit...ez szimbolizálja hogy szerintem sosem növök fel :D
2013. márc. 20. 00:49
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem szeretem a tetoválást, de ez a masni tetszik :DD (én se növök fel soha :D)


nem lehetne valami nem végleges? vannak pl azok a matricák amik lekopnak? vagy vmilyen henna? mondjuk egy pici masni sztem engem nem zavarna :) mondjuk ilyen 1cm-es :D


21F

2013. márc. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Én kimondottan utálom a csuklótetkókat, úgyhogy arra inkább nem is mondok semmit:)

Egy sulitársamnak a combjára, hátul van 2 masni tetoválva (mármint úgy kettő, hogy a bal lábán egy meg a jobb lábán egy), és annyira jól néz ki:) Könnyebb is eltakarni, csak akkor észrevehető, ha te is akarod.

2013. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem előnytelen, max sokak szerint "sablonos", szerintem viszont érdekes motívummal semmi sem sablonos.

A masni ötlet nem tetszik, de lehet, ha valakin látnám, tetszene, de így leírva elég ovis szintűnek tűnik.

2013. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen egy kicsit ovis is:) de én is az vagyok,még így 23 évesen is :DD

És igazából masni mániás vagyok...mindenben imádom...fülbevaló,ruhákon,nyakláncban,gyűrűben:) Nem tudom,hogy miért:)

Igen,én is láttam már hátul a combon,nagyon jól is néz ki csak nekem az valahogyan úgy tűnik mintha lógna csak úgy a levegőben:) de azért jól néz ki:) Igazából mindent el lehet takarni...nekem a gyűrűs ujjamon is van egy és ha állásinterjúra megyek ahol nem szabad látszódnia akkor felveszek egy nagy gyűrűt,és kész:)

Egyébként vannak "nem maradandó tetoválások" ezek a kozmetikai tetoválások. Ismerek olyat aki igy csináltatott a nyakára tetkót és 1 év alatt kikopott:)

2013. márc. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!