Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Palvin Barbara csak szerintem...

Palvin Barbara csak szerintem nem tipikus modell-alkat?

Figyelt kérdés

Ezen a képen pélsául nincs megszerkesztve az alakja és annyira nem tűnik vékonynak meg izmosnak mint a másik lányé. [link]

[link]

[link]



#modell #Palvin Barbara #modell-alkat
2013. ápr. 27. 19:20
1 2
 11/20 anonim válasza:

#8 "irigység,irigység midnenhol" te ténleg ilyen hülye vagy?

Szerintem egy 12 évesnek már van annyi esze hogy belássa ezeket hogy nem normális dolgok.

2013. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Szerintem kúrva jó alakja van!!!
2013. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tipikus modellalkat, de attól még nagyon szép teste van, szerintem megdolgozott érte.

Kit érdekel, hogy minden középiskolában van még 20 ilyen? Ha megdolgoztak érte, mindenki megérdemli a dicséretet.

2013. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Gyönyörű alakja van!

És köze sincs az átlagoshoz. :D Kíváncsi vagyok azokra a középsikolákra, ahol 20 ilyen járkál...

2013. aug. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
86%
Én azt nem szeretem főképp hogy nagyon nőiesnek próbál a fotókon illetve videókon kinézni közben meg tiszta kislányos még - alkatilag és arcilag. Mindig olyan érzés mint amikor pl a 2 éves gyerek a szülei cipőjét veszi fel, a szülei ruhájába bújik, lányok az anyjuk sminkjével kenik ki magukat...
2014. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, én is ezt gondolom, én azt a túzpiros ocsmány hivalkodó rúzst szeretem a kis 15 éveseken,full fehér arccal, amikor ilyen amerikai szupermodell mintákat, meg sminkreklám mintákat követve teleposztolják a szelfijeikkel a facebookot... nah ugyan ilyen szintű ez a lány is, erőlködik de full átlagos alapból... kb elmennék mellette még a strandon is, észre sem venném...
2015. márc. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jo alakú, szép lány. Mint kis millió másik lány. Neki szerencséje volt. Szerintem az arca szép(ízlések es pofonok)amiért ugye nem megdolgozott, hanem adottságami sikeresen kihasznált. Meg sokat kellene dolgoznia (nem a magamutogatasra, meg a "sztarallurokre" moncentralni) hogy legyen belőle vki,es ne tűnjön el a süllyesztőben, amikor jon egy meg fiatalabb, meg szebb. Itt rontjak el az ilyen lányok, hogy az adottságaikat elhasználva eler vmit, de dolgozni es gondolkozni mar nem kell..á.. Sok volt. Utána lehet nézni. Es azért van túl hypeolva itt nálunk, mert magyar.

Aki nem lat ilyen lányokat itt-ott amott, az hagyja abba a rejsz@lást, csukja le a laptopjat es nyissa ki a szemét.

2017. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hibákért bocsi, telefonról pötyögtem.
2017. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ami meg zavar az ilyen lanyokban, a beképzeltségük, a modoruk, stilusuk. Pedig sokkal többet érne el ha "normális" kedves stb..lenne. Mindig az a mondás jut eszembe, hogy a fiatalság (szépség?) mulandó. Tényleg csak ennyi? Meg fiatal bulizik itt itt huressegekkel kavar, aztán talan összeáll vmi öreg menedzserrel, vagy akárkivel aki talan berakja egy-ket felejthető filmbe aztán harmincon évesen meg hazajon magyarorszagra es elvallal mindent amit kínálnak, mert máshoz nem ért es mar nem "menő". Miért nem gondolkoznak távlatokban? Megvan az ugródeszkája, szerencsés, csak az eszét nem használja!
2017. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En inkább sajnálom. Remélem nem így lesz nála. Es rájön ő is, hogy ami most van, az nem sokáig tart. Ez van. Inkább alapozza meg a jövőjét ha mar ilyen szerencséje volt. Es szerezzen igazi rajongókat (nem az épp kanos barkit reptében egyénekre gondolok) mert ok kelleni fognak.
2017. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!