Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyire reménytelen eset vagyok?

Ennyire reménytelen eset vagyok?

Figyelt kérdés

Ennyire csúnya vagyok? Önbizalmam már 0 -amennyi sértegettek, piszkáltak..

Anyuék meg a barátnők szerint szép vagyok, átlagos..de nem tudok hinni már nekik sem! :S

Akárhányszor elmegyek egy fiú mellett, röhögnek, halkabra veszik a hangjukat, és látom, hogy rólam beszélnek, meg nevetnek..

A legrosszabb, hogy lányok is csinálják ezt velem. Volt már hogy patkánynak hívtak, ami nagyon rosszul esett.

Egy éve lakom ebben a városban (suliba másik városba járok) és még egy barátnőm sincs..Félek is barátkozni, meg sok is a roma, amerre lakunk vagy 60-70, 20-30, 1-6 évesek vannak, ami nekem nem jó.

Tömegben (pl buszon) is furcsán érzem magam, mintha mindenki engem nézne..

Többször odajöttek "ismerkedni" a fiúk, és jót röhögtek rajtam, "figyeljétek hogy hogy néz ki" stb..

Pasim nem volt még, és félek, hogy ne mis lesz. Tudom, nem csak a külső számít..de mostanság igen! (sajnos)

Anyuék is mindig szekálnak, hogy miért nincs barátom..

157 cm, 45 kg vagyok, nincs rajtam felesleg..de az arcom..:S Mit tegyek? Jobb lenne, ha nem is élnék, de ez nem old meg semmit, ráadásul kisöcsémet nem akarnám egyedül hagyni, ő a mindenem..Legjobb barátnőm 300 km-re van..11 évig egy helyen laktunk..de most már másik országban vagyok.. Barátkozni se merek, mert mindenkinek van fiúja, vagy gyönyörű...

14/L



2013. máj. 5. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kb mindenki azt érzi hogy ronda, ez a tinikorral jár. De sokat segít egy jóféle öltözködés, ha van stílusod, ami illik hozzád, nőies, egy szép frizura is rengeteget dobhat az összképen, esetleg kis smink. Hát nem tudom... így látatlanba nehéz segíteni, de nem lehetsz reménytelen eset.
2013. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De állandóan szekálnak..Egyik osztálytársamnak vagy 20 pasija volt már..Már majdnem mindenkinek volt pasija, csak nekem nem :S
2013. máj. 5. 19:35
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

20 pasija volt már? gratulálok neki, te ne legyél tömegribi! te csinálod jól, hidd el.

amúgy ebben a korban mindenkit mindennel csúfolnak, nem kell velük foglalkozni, éretlenek.

amúgy ha mutatsz képet magadról akkor tudunk segíteni.

2013. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Privátba jó lesz?
2013. máj. 5. 19:45
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz, ha gondolod. :)

18/L

2013. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem is, mostmár nagyon érdekel.
2013. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz. :)
2013. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Így nem sokat tudok mondani.Küldj képet magadról ha akarsz :) Bár az ilyen kérdéseknél általában az derül ki hogy a lány valójában gyönyörűen néz ki :) De ha nem is gyönyörű az illető,rondának se mondható


Én már eléggé sok ilyen kérdést láttam és csak egy olyan csaj volt aki tényleg nem volt egy szépség ha szépen akarom magamat kifejezni,de ő is volt vagy 10 éves?Sokat változik még az ember mire felnő.Ismerek olyan csajt aki nem volt nagy szám 13 éves korában,most meg felnőtt korára nagyon jól néz ki!Bánom is hogy akkor nem jöttem össze vele :( :D

2013. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Küldj képet nekem is légyszi! :) 17/L
2013. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
küldesz nekem is? :)
2013. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!