Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is, akinek ez a vágya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akinek ez a vágya vagy csak én vagyok ennyire reménytelen eset?

Figyelt kérdés
Minden vágyam, hogy végre találjak egyetlen egy lányt csak egyet, aki engem magától helyesnek tart és rajong értem, meg én vagyok neki a leghelyesebb, legvonzóbb srác. Rossz érzés,hogy a lányok kb. észre sem vesznek, egyik sem jelzi, hogy bejönnék neki és akárhány ismeretlen lányt szólítok le ők is csak lekoptatnak vagy az van, hogy már barátjuk van. Rossz úgy élni, hogy egy lánynak sem kellek, úgy érezm már, hogy utti valami bűnronda srác vagyok, aki egy lánynak sem tetszik. Amúgy sem volt sosem önbizalmam, magamat rondának tartottam mindig is, de úgy látszik nem is tévedtem nagyot, hiszem sosem kezdeményezett még nálam egy lány sem mondjuk buszon vagy egyéb helyen. A facebookos kezdeményezt meg nem számít, hiszen ott a kép csalóka is lehet.
2013. jan. 12. 21:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
:(
2013. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lányok nem nagyon szoktak csak úgy kezdeményezni fiúknál. ha tényleg bűnronda vagy, talán hasonló lányokkal kellene próbálkozni, mert lehet, h itt a hiba.
2013. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj el papnak.
2013. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hat szivas ,nekem adjak a jeleket de aztan megsem kellek nekik......de egyszer mind megtalaljuk az igazit ne felj ;) 18f
2013. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szomorú helyzet. Csinálj valami olyat, amitől vonzóvá válhatsz a szemükben (pl. különleges hobbi), ha a külsőddel esetleg nem tudsz hódítani. De szerintem a kisugárzásoddal is baj van, valószínűleg te sem akarnál magad mellé egy olyan lányt, akiről ordít az, hogy "nem kellek senkinek". Fejleszd az önbizalmadat, járj társaságba, sportolj, találj ki valamit, amiben sikerélményed lehet. Ha van véleményed valamivel kapcsolatban, azt határozottan add elő, az emberek szemében sokat ér az, akinek önálló véleménye van, és annak hangot is tud adni.
2013. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mindjárt elcsöppenek! ideje lenne a Föld nevű bolygóra leszállni...
2013. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pretty_Fighter ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.
2013. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem fura, hogy elvárod, hogy egy lány kezdeményezzen. Főleg a férfi "dolga" lenne.


21/N

2013. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A rondák mindig a szerelemről ábrándoznak, mert többnyire ki van csukva az opció, hogy rommá kúrják a környéket. Úgyhogy nem, tök normális.
2013. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
I know that feel bro.
2013. jan. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!