Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen eset vagyok, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen eset vagyok, lányok?

Figyelt kérdés
Nem csalom meg a barátnőimet, mindig próbálom őket meglepni valamivel és kedves vagyok velük... Sokat szeretek csókolózni stb... 20 éves vagyok, próbálok lányokkal beszélgetni de legtöbbször félreismernek. Budapesten lakom, elvileg itt a fővárosban mindenki becsajozik/pasizik, csak nekem megy ilyen nehezen?! Ennyire gáz hogy nem csalom meg a lányokat, és felnézek rájuk mint egy nőre?
2013. jan. 31. 02:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valami más van biztos a háttérben, amit nem emlegetsz ilyen büszkén, mert akkor már nem tűnnél áldozatnak a kérdésben.


Persze az is lehet, hogy rossz helyen, rossz személyeknél próbálkozol.

2013. jan. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlságosan is tiszteled a lányokat és látják rajtad, hogy ők irányítanak téged?
2013. jan. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát tuti nem azért vagy sikertelen, mert hűséges vagy. Máshol keresd a hibát.

Az, hogy felnézel rájuk, mint nőre, elég furán hangzik, ha úgy érted, hogy pincsikutyaként körbeliheged őket, az cseppet sem pozitív.

2013. jan. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pretty Ballerina ***** válasza:
26%
Az a baj, hogy papucs vagy.
2013. jan. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Abban igazad van,hogy pestiként könnyű csajozni.Ott több csajom volt 2 hónap alatt,mint itt vidéken 1 év alatt.

A hiba az ön készülékében van.

2013. jan. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy felnézel rájuk? Na ezzel nálam már elvágnád magad. Nem egy kutyust szeretnék, hanem velem minden téren (szellemileg, szexuálisan, érzelmileg...stb.) EGYENRANGÚ partnert.

Persze, az alap, hogy tisztelni kell egymást, fel is lehet nézni egymásra, de könyörgöm, de a másik neme miatt legyen ez! :D

2013. jan. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lányokkal nem szabad kedvesnek lenni és nem szabad tisztelni őket, mert jobb esetben ez lesz, rosszabb esetben pedig visszaélnek vele. Ezenkívül lehet h csúnya is vagy.
2013. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ivilicious ***** válasza:
hát, az én szememben álom pasi vagy, és maradj ilyen ! majd megtalálod a hercegnőd :)
2013. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd a panelházakat és ha egy lány kilógatja a haját mássz fel rajta. Nincs jobb javaslatom!

Én reménytelen eset vagyok, de nem is akarok változni! :) Hajrá.

2013. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
az a helyzet hogy nem neked felnézned rájuk hanem nekik ERGO le kell nézned őket vmilyen szinten :) Ez a játékszabály
2013. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!