Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú platinaszőke hajam van...

Hosszú platinaszőke hajam van (nem mű), kék szemem, szeretek csinosan öltözködni, magassarkú, szűk naci, lakkleggins, szexi felső, ilyesmi. A lányok első benyomása az hogy ribanc, qrva, a fiúké az hogy de megb@nám. Miért?

Figyelt kérdés
Miután megismernek,rájönnek hogy nem egy ribi vagyok,hanem igenis intelligens,jó beszélgetőpartner.
2009. szept. 29. 07:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%
Bocsi Szöszi, hogy beleirkàlunk a kérdésedbe! :) De ez neked is egy jo példa! :)
2009. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez nagyon jó lenne...remélem össze is jön, de annyira nem hiszek magamban...nagyon rossz...

Köszi a tanácsokat, hátha majd sikerül hinni magamban...



Tényleg bocsi, hogy teleOFFoljuk a kérdésed!!...:S :)

2009. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
semmi baj:) én sem vagyok magammal tökéletesen elégedett,pont az orrom,h eltaláltátok:D de megpróbálom ezt elrejteni a kisugárzásommal,és magabiztossággal...tudom h kibeszélnek,meg lehordanak minden ribinek,de mit tegyek...azt hisznek amit akarnak,én tudom h milyen vagyok,és akik nem ismernek,fogják be:) van oka h téged választott a párod,hidd el!sokkal többet tudsz neki nyújtani,mint bárki más,csak erre gondolj!:)
2009. szept. 29. 18:00
 14/36 anonim ***** válasza:
83%

Ooo köszi!:)

Nekem pont hogy az orrom oks, csak azzal vagyok megelégedve...más dolgokat szívesen megváltoztatnék az arcomon meg egyébként is...

De remélem majd minden jó lesz!...

Esetleg bejelölhetnénk egymást iwiwe vagy valami, kíváncsi vagyok rád. :)

Persze ha nem akarod, az sem baj! :)


Puszi, és köszi a bíztatást, csajszik! ;)

2009. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
29%

Hát ha provokálsz, ne csodálkozz.

Így a kérdésed és a válaszaid olvasva, nem nagyon érzékeltem az intelligenciádat.

Nem tudom, hogy vajon csak hanyagság, figyelmetlenség, vagy elírás, de a helyesírásod is borzasztó.

Szóval ne haragudj, hogy ezt mondom, hisz tény, nem ismerlek, de lehet, hogy van valami igazságalapja annak, amit mások gondolnak rólad.

De nem akarlak megsérteni, nem ismerlek, lehet, hogy nincs igazam.

De annyit biztosra el tudok neked mondani, hogy így nem fogsz rendes pasit fogni (:

2009. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
69%
Jo reggelt lànyok! Kedves moderàtor, legyen szép napod!:) Na szoval a tàrgyra térve! Szerintem a nök kb. 5%a van megelégedve magàval de, ahogy a Szöszi :) is irta kisugàrzàssal a javunkra fordithatjuk a hibàkat!
2009. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
75%

Szijja:)

A lányokkal ne foglalkozz, csak azért mondanak rád ilyeneket, mert irigyek...próbáld ne felvenni a véleményeket...Ha nagyon néznek vagy bármit mondanak rád, mosolyogj, nevess rajtuk(persze ha egyedül vagy akkor ne, mert nem jó szemmel nézik, ha magadban nevetgélsz), és akkor ők jönnek zavarba.Én nem vagyok egy "szuper" lány, akin mindenkinek megakad a szeme, mégis tudnék mesélni lányokkal kapcsolatos dolgokat, pölö sokszor a suliban ahogy elmentem pár lány mellett, hallottam, hogy azt mondják rám, hogy "jajj de csúnya ez a lány".Legszívesebben sírva fakadtam volna, mivel amúgy is önbizalom hiányos vagyok:( Sohasem gondoltam magamról, hogy széép lennék...Mindig azon gondolkoztam, hogy bizti igazuk van és csúnya vagyok.Megkérdeztem pár barátomat, akik azt mondták nincs semmi baj velem, szép vagyok.Msn-en is mindig ezt írták...Kezdtem rájönni, hogy milyen buta voltam, hogy elkeseredtem a szavakon amit azok a lányok mondtak és biztosan irigységből mondták.A fiúkról meg annyit, hogy tudod milyenek...:D

Úgyhogy fel a fejjel csajszíííí;)

Biztosan találsz majd egy nagyon helyes srácot, aki igazán szeretni fog és nem fog előre itélkezni:)

Jajj am tudom nem ide való a kérdésem...de írtad, hogy platinaszőke hosszú(nem mű) hajad van...hogy sikerült megnöveszteni?Én nekem szőkésbarna festett hajam van, de úgy letört, hogy nagyon rövid a hajam, tökre elvagyok keseredve:(Mivel szoktad kezelni a hajad?:$Ne haragudj a kérdésemért:$

Szép napot Neked:)

puszíííí

pusziii

2009. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
szia!nagyon aranyos vagy!:) hát kiszőkítettem abszolút platina szőkítővel,és majdnem teljesen fehér lett:) de azóta csak a tövét szőkítem,amikor lenövésem van,mert nem festék,nem kopik le a szín.mindig balzsamozom,pakolást is használok,mert nagyon gázos volt a hajam állapota...:S vasalom is,és most nagyon szép:)
2009. szept. 30. 17:28
 19/36 A kérdező kommentje:
nem tudom mi a baj a helyesírásommal:O
2009. szept. 30. 17:28
 20/36 anonim ***** válasza:
84%

Kíváncsi vagyok a hajadra.... :p :D

Na akkor felveszel iwiw-en, vagy valami, hogy nézzem meg??

Én vagyok a másik hosszú hajú szöszi. ;)

2009. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!