Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú platinaszőke hajam van...

Hosszú platinaszőke hajam van (nem mű), kék szemem, szeretek csinosan öltözködni, magassarkú, szűk naci, lakkleggins, szexi felső, ilyesmi. A lányok első benyomása az hogy ribanc, qrva, a fiúké az hogy de megb@nám. Miért?

Figyelt kérdés
Miután megismernek,rájönnek hogy nem egy ribi vagyok,hanem igenis intelligens,jó beszélgetőpartner.
2009. szept. 29. 07:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
88%

Jajj köszi a választ:)(feletted lévő vagyok)Én is pakolom és balzsamozom is, de olyan lassan nő:(vagy lehet én vagyok a türelmetlen:Dőőő...lehetne még egy kérdésem?:$milyen balzsamot,pakolást használsz?:$

:-)

2009. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
másik Szöszi!írtam neked egy emailt a nevemmel:) balzsam:Pantene intenzív regeneráló balzsam,pakolás:Schauma tégelyes pakolás,ami festett hajra van:) nekem most lett vágatva belőle,mert a vége picit eltöredezett,de a lenövésen látszik hogy gyorsan nő...:(
2009. szept. 30. 18:27
 23/36 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon szépen köszi:)Aranyos vagy:)

puszi

18/L

2009. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Na bejelöltelek! ;)
2009. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
84%
Megint én, az 1 és még kitudja hanyadik! :))) Szöszi invàzio! :))) Szerintem annyi baj van a helyesiràsoddal hogy, nem hasznàlsz nagy betüt, ezt vettem észre :) De legalàbb làtom hogy, màr mintha kicsit jobb kedved van! :) Puszi nektek!
2009. okt. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
lusta vagyok nagybetűt használni...:P :S köszi nektek mindent:)
2009. okt. 1. 07:43
 27/36 anonim ***** válasza:
91%

Hát sajnos a hozzád hasonló csajok nagy része tényleg nem egy IQ bajnok, plusz rosszindulatú, törtető, öntelt és sorolhatnám. Én már nem ítélek elsőre mióta 1-2 ilyen csajban nagyon kellemeset csalódtam az első benyomás dacára. A férfiak azért indítanak így neked mert az ilyen külsejű lányok nagy része a trófeagyűjtésre alapozza az életét, plusz buta, mint a segg és még vissza sem tud vágni, magyarul könnyű préda minden téren.

A csajoknál gyakran előjön a féltékenység is, főleg ha a 14-18 éves korosztályról van szó. Én spec. sosem voltam féltékeny egy csajra se, az az egy nem fér a fejembe, hogy ha mindenki butának tartja a szőkéket miért festeti valaki olyanra a haját (annak egészsége árán)? Már csak azért is? Vagy ott az a kis rejtett ördög, hogy a ffiak jobban megfordulnak utánad? Komolyan érdekelne!

2009. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%

Én a másik hosszú hajú szőke lány vagyok. :)

Nem tudom miért van az, hogy butának tartsák a szőkéket, ez nagy butaságnak tartom, mert nem a hajszín határozza meg azt, hogy milyen valakinek a jelleme, mekkora IQ-val rendelkezik és sorolhatnám.

Persze vannak nagyon buta szőke libák, akik azzal akarnak kitűnni a tömegből, hogy feltűnősködnek olyan szinten, hogy az már nevetséges, de ugyanúgy léteznek barna lányok is, akik ebbe a buta-kategóriába sorolhatók!

Jó lenne, ha ezt mindenki megértené!

Nem mondom azt, hogy nem adok a külsőmre, nem nézegetem magam a tükörben, nem elégedetlenkedek néha minden miatt ami én vagyok, vagy épp nem vagyok nagyon büszke magamra néha, mikor kicsípem magam egy buli előtt, de nekem nem ez az első...

Szeretem, ha a körmöm frissen van megcsinálva, a hajam illatos és sima mint a tükör, a bőröm barna, a szempillám hosszú, a szám puha és fényes, a legjobb parfümtől "illatozom":D, ha csinike ruhákat, cipőket, táskákat hordok, ezek mind fontosak nekem!

De emellett az is számít, hogy elsőre sikerüljön a KRESZ vizsgám, hogy a suliban jól teljesítsek (lehetőleg a legjobban:D), sok könyvet elolvassak (főleg magyar íróktól), kaját vigyek az egyik "ismerős" kóborgó kutyának, segítsek anyukámnak és mamámnak, mikor jön haza a nővérem, finomakat főzzek... ;)

Szóval a külcsín mellett nálam a belső dolgok sincsenek elhanyagolva!! ;)

2009. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó vagyok. :)

Ja és imádom a barátomat (akitől ma egy csodaszép gyűrűt és órát kaptam:D), annyira jó hozzám és én is mindent megteszek azért, hogy kimutassam mennyire fontos nekem...szóval ez is nagyon fontos az életemben! :)

2009. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
hát én megmondom őszintén,alapból szőkésbarna a hajam,de olyan seszínű...mindig is "fehérszőke" szerettem volna lenni,aztán sikerült:) és ez az ami jól áll,így érzem magam szépnek,a világért se lennék barna például,nem is állna jól.de egyébként hiú vagyok,és szeretem ha megnéznek,mert azért valljuk be,feltűnő hajszínem van.:) a tanulás viszont nekem is borzasztóan fontos,kéttannyelvű idegenforgalom szakon vagyok...12-ben 4,7 volt az átlagom:)
2009. okt. 2. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!