Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú platinaszőke hajam van...

Hosszú platinaszőke hajam van (nem mű), kék szemem, szeretek csinosan öltözködni, magassarkú, szűk naci, lakkleggins, szexi felső, ilyesmi. A lányok első benyomása az hogy ribanc, qrva, a fiúké az hogy de megb@nám. Miért?

Figyelt kérdés
Miután megismernek,rájönnek hogy nem egy ribi vagyok,hanem igenis intelligens,jó beszélgetőpartner.
2009. szept. 29. 07:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
91%

Nem egy országban élek veled, ezért nem írom le nekem mennyi volt az átlagom, de olyasmi mint a tiéd! ;)

Én most készülök egyetemre, a legjobbat néztem ki az országból, remélem össze is jön. :)

Közjegyző vagy bírónő szeretnék lenni, azt hiszem! :)


Az én hajam szőke volt gyerekkoromban, de az a nagyon világos szőke, mostanra kicsit besötétedett, ezért festettem meg. :)

Nekem tetszik a barna, fekete hajszín is, de nekem sem állna jól és magamon nem tudom elképzelni... :)

2009. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
88%

Sziaa

Nálunk a suli televan ezekkel a tipikus szőkékkel akiket tényleg mki megb*sz, állandóan affektálnak és szőrnyű buták:S

De az egyik barátnőm szintén majdnem platina szőke hasonlóan öltözködik mint te de egyáltalán nem buta. neki is vannak ilyen gondjai főleg mikor bulizni megyünk de szegénykém már megszokta. rajta keresztül átérzem a helyzetedet, de hidd el elöbb utobb kialakul majd egy olyan barátikör körülötted akik már nem a barbiet keresik majd benned, és megtalálod majd azt a fiút akinek nem csak arra kellesz

Tudom h nagyon rossz ez így de addig is probáld magad képezgeti okosodni h lássák h nem csak egy üresfejű cicababa vagy:)

jaa és engem is nagyon nagyon érdekelne a hajad, leirnád nekem is a neved?:$

2009. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
25%
arra még nem gondoltál, h nem kéne így kinézni és akkor nem kapnál ilyen megjegyzéseket? én értem, h neked ez tetszik (bár nem tudom miért), de akkor kénytelen leszel elfogadni, h az emberek általánosítanak
2009. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
hogy kéne kinézni akkor?:)
2009. okt. 3. 17:41
 35/36 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy létezik olyan lány aki így néz ki és intelligens.

És találtál azóta társat?

Én el sem hiszem hogy nem találsz, hiszem ha látom :)

2010. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Jajj de aranyos vagy,hogy így érdeklődsz:)

Igen,megtaláltam a másik felemet,ráadásul pont a legjobb barátom személyében.

Már 3 hónapja a legnagyobb rendben van minden,tökéletes az életem:)

És köszönöm,hogy kíváncsi voltál a sorsom alakulására.:$

2010. jún. 7. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!