Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves 42 kg lány vagyok!...

14 éves 42 kg lány vagyok! Nem vagyok megelégedve a melleim nagyságával. Az osztályunkban majdnem, hogy nekem van a legkisebb mellem és szörnyen rossz látni, hogy pár lánynak már milyen nagyok csak nekem nem. Nem tudtok gyógymódot?

Figyelt kérdés
Gyógymódnál ilyenekre gondoltam, mint például a masszírozás vagy nem tudom a lényeg, hogy gyógyszer semmi féle képpen nem jöhet szoba
2013. máj. 27. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
jaj ne aggódj ezen, majd meg fog nőni:) nekem is viszonylag későn "indult meg" és nem is nőtt nagyra, de egy csöppet sem zavar. téged se érdekeljen. tudom gyógymódot akarsz, de itt a türelem a fontos:)
2013. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha már a testsúlyodat megosztottad velünk, igazán elárulhattad volna a magasságodat is!!!


Genetika, hogy kinek mekkora melle van.

És az is, hogy milyen ütemben fejlődik.


Ugyanakkor HA túl alacsony a testsúlyod a magasságodhoz képest, az bizonyítottan akadályozhatja a nemi fejlődésedet!

2013. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyrészt,még gyerek vagy, úgyis nőni fog. másrészt, marha sok ember él kis mellel boldog életet, kb. ez az egyetlen kor, amiben ez számít és létfontosságúnak tűnik. pár év, és rájössz, hogy nem feltétlenül a nagy mell a jó mell.
2013. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42 kg az kb 155 cm-ig jó, ha ennél magasabb vagy akkor nem ártana hízni kicsit, egyél gyakrabban, többet, táplálóbb kajákat. Gyógymód nincs, van akinek sose lesz semmi melle, van akinek 20 éves korában nő meg... nem lehet előre tudni. De emiatt nem kéne rosszul érezned magad, semmivel nem jobb a nagy mell a kicsinél...
2013. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hiszen még évekig nőhet a melled! A mellméret genetikai adottság, és egy lány sem a mellei miatt lesz értékes!
2013. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A magasságod nem írtad, egyébként hízz egy picit, attól csak kikerekedsz, nőiesedsz.
2013. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14 évesen én is vasaló deszka voltam, aztán 19 éves koromra csak lett mellem is. Ne aggódj majd megindul.
2013. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezen egyáltalán ne izgulj. 14 évesen alig volt mellem, most 15 vagyok, igaz nőtt, de nem sokat. Igen, nekem van a legkisebb mellem az osztályból, de MÁR nem zavar. Egy évvel ezelőtt még mindent megtettem volna hogy nagyobb legyen. Cseppet sem mondhatom, hogy hátrányom lenne a fiúknál, sőt :))
2013. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a rengeteg jó és segítőkész hozzászólásokat :) egyébként a maggaságom 150 centi. Próbálnék hízni de sehogysem megy esetleg még ebben tudnátok segíteni, hogy miket kéne ennem ahhoz, hogy hízzak egy kicsit? Egyébként a genetikáról annyit, hogy anyukámnak viszonylag nagy mellei vannak de azt tudom, hogy annyi idősen, mint én ő is vékony volt :)
2013. máj. 27. 22:01
 10/10 anonim válasza:

igen én is azt írtam volna le hogy genetika, majd megnő... stb, viszont ezt a többi kommentelő már ellőtte szóval inkább nem koptatom a számat ilyenekkel. esetleg keltheted azt a látszatot hogy nagyobb ruhák segítségével.

például:

a keresztbe csíkos vagy hullámos (picit fodros) crop topok

sötét alsó, világos felső, feliratok a pólón, a pólót akár be is tűrheted a felsődet, hogy megtörd az egyenes vonalat

az egybe ruháknál akár fodor, vékony öv, mintás szoknya, világos felső is segíthet

forrás: marbelouss

2015. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!