Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik pasi jön be...

Lányok! Melyik pasi jön be jobban, pávák vagy normálisak?

Figyelt kérdés

15-20 éves lányok válaszoljatok, hogy nektek inkább melyik stílusú fiúk jönnek be jobban. Azok akik pl. csőnadrágot hordanak és fészbúkon rengeteg képet tesznek fel magukról vagy azok akik inkább régi módiak, és még pl. virággal / valami ajándékkal udvarolnak.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. jún. 23. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb esetben igaz. De nem veszthetsz semmit azzal hogy megismered. Ha erről a két fajta srácról van szó akkor egyértelmű hogy a régi módit választanám én is.
2013. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen .. igazad van ! :)
2013. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a normális fiúk... ;)

De úgy vettem észre, hogy az értelmes lányoknak (ritka :D) jönnek be a normális fiúk, az éretlen, buta kislányoknak meg a páwák... 15/l

2013. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a 'páwák'tól hányingert kapok, annnnyira menők azzal az ecsetfejükkel...ráadásul hót flegmák is (tisztelet a kivételnek!!), amit én nagyon utálok:D
2013. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!