Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm leszedése?

Műköröm leszedése?

Figyelt kérdés
Porcelán műkörmöm van és el szeretném távolítani.Acetonba áztattam,de nem jött le.A lereszelés sem segített sokat...A körmösöm nem ér rá leszedni.Valami folyadékot lehet rá venni?Ha igen hol?
2013. jún. 25. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom hol, de a porcelán műkörmöt külön erre leoldó folyadékba szokták áztatni. Szerintem webáruházban nézd meg.
2013. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy normális reszelőt, azzal reszeld le a nagyját, majd ami kevés még marad rajta, áztasd az acetonba. önts egy kis üveg tálkába, és úgy rakd bele a kezed, gyönyörűen oldja kb 10 perc alatt, onnan már elég csak lekapargatni.


A köröm leszedése kb 15 perc egy körmösnek.. azért ennyi ideje kellene, hogy legyen.

2013. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek írnám, hogy tipoldó folyadék, amire gondol, ami 98% aceton.
2013. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!