Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy egyes...

Az hogy lehet hogy egyes anyukák40-50 évesen is olyan szépek fiatalosok tini alakjuk van 3-4 gyerek utan meg sok anyuka meg olyan anyukas elhizott nem feszes már 1 gyerek után?

Figyelt kérdés
Náha csak csodalkozom hogy 50 ves anyuka olyan a 16 éves lányval mintha tesók lennének és olyan az alakja is. Az én anyukám meg sajnos elhizott meg az arca se olyan meg semmi öreges nagyon.nem akarok ilyen lenni ezért sportolok naponta. De sajnosolyan amorf az alakja is. Szeretem tévedés ne essék csak nem értem hogy van ez.pedig fiatalkori kpeken szép.
2013. jún. 29. 13:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem foglalkozik magával. Ilyen egyszerű. Könnyű ám genetikára meg szülésre ráfogni a randaságot, mikor lehet, hogy köze nincs hozzá.
2013. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

Az én anyukám 10 éves korától kint dolgozott a szüleivel a mezőn, erdőn, hidegben, melegben, esett, fújt, sütött a nap... 15 éves korától dolgozik, három gyerek mellett 3 műszakban ápolta az időseket egy otthonban, 30 évig.

Nyilván teljesen másképp öregszik, mint az, akinek semmi más dolga, mint edzőterembe járni, mert eltartják...

2013. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is inkább sokszor pénz kérdés, nagyon sok múlik rajta, nem csak az alak miatt nézz ki jól valaki, láttam már jó alakú, de lestrapált nőket. Sokat dob a haj, smink, ruházat.
2013. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%
Genetika. Édesanyám 2 gyereket szült, nagyon csinos volt, de rengeteget tett is érte, mert hízékony típus volt mindig is. Sportolt, diétázott, később kozmetikai kezelésekre is járt feszesítés miatt. Aztán ahogy betöltötte a 45-öt, hiába élte tovább az életét ugynaúgy, hízni kezdett. Az addigi 50 kiló helyett nagyjából 65 kg lett. Így is csinos, hiszen továbbra is sportol és odafigyel az étkezésre is, de már nem tud lefogyni. Elfogadta, és ezzel él együtt. Ma már 60 éves, de bomba formában van a plusz kilók ellenére is, kicsattan az egészségtől, és simán letagadhat 10 évet. Én most vagyok 30 éves, nekem is 2 gyerekem van, és én világ életemben vékony voltam anélkül, hogy bármit tettem volna érte. Imádok sokat és finomakat enni, a sportban pedig még nem találtam meg azt, amit igazán élveznék, így inkább elhanyagolom. 48 kg vagyok, és a fenék alatti kevés narancsbőrön kívül nincs gond az alakommal, hisz azért 2 gyerek után szaladgálok, sikerült feszesnek maradnom. A narancsbőrre meg vannak szuper kezelések. Szóval mondhatni megtartottam a tini kori alakomat, mert akkor is ugyanilyen voltam, súlyra is. Már csak az a kérdés, hogy nekem mikor jön el az az idő, mikor hízni kezdek, már ha anyukámra ütöttem. Bár mivel ő hízékony, én pedig nem, így lehet, hogy ebben sem fogunk hasonlítani. Ez még a jövő zenéje. Mindenesetre úgy gondolom az ő példáján, hogy fontos az egészséges táplálkozás, a mozgás (amit hanyagolok sajnos), de a genetika is biztos számít valamennyit.
2013. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

Életmód és genetika.

Mindkettő azonos mértékben fontos.


Bár szerintem mióta jönnek a megtévesztő képek "csodálatos alakformálásokról" pl. szottyant vén ember vs. izom nagypapai és döngeti mindenki a mellét, hogy hát igen... ő tett is érte valamit... ilyenkor szoktam elnyomni egy facepalmot.

Még a testépítő edző is csak röhögni szokott ezen, mert ő is elismeri, hogy a genetika az igenis számít. Ha annyira csak az életmód lenne mérvadó, akkor mindenki x mozgással és táplálkozással úgy nézne ki mint egy katalógus nő/férfi. És a sportokban sem számítana, hogy genetikailag neked megfelelő hozzád az izomzatod vagy sem.


A genetika ellen a legnehezebb küzdeni. Nem lehetetlen, de nehéz. Valaki feleszi a fél hűtőt és nem hízik, valaki, meg megeszik egy tál egy levest és annyi volt.

Aki ez utóbbi alkat annak dupla vagy tripla annyi befektetés, hogy megtérüljön, mint az aki olyan génekkel van megáldva. És akkor még a génsebészetet hozzá sem vettük.



Szóval a válasz: életmód és genetika.

2013. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Most hiába pontoztok le, egy szép ötvenes nőnek, hiába jó a genetikája, ha ledolgozza a napi 10 órát minimálbérért és nem telik egy jó frizurára, ruhára, sminkre, esetleg egy kis plasztikára, akkor nem fog feltűnni, hogy milyen jól néz ki, vagy legalábbis, ha oda áll egy olyan korú, de ezeknek a dolgoknak a birtokában lévő nőhöz, ott lesz a különbség. Szépségiparban dolgozom, látom mennyi pénz van az idősebb szép nőkben.
2013. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

Vagy: genetika, alapvető adottságok. Ismerek olyan nőt, aki szinte semmit nem tesz érte, mégis csinos.

Vagy: nagyon keményen megdolgozik érte

Vagy: jól áll anyagilag, meg tudja venni magának az egészséges, de változatos étrendhez szükséges alapanyagokat, vagy rendelni tud magának ilyen kaját, telik fodrászra, kozmetikusra, el tud járni edzeni (azért úgy több a motiváció, mint otthon a nagyszobában kettesben a szobabiciklivel).

Szóval vagy genetika, vagy piszok nagy elszántság és kitartás, vagy sok pénz.

2013. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

Én 45 éves vagyok, 168/53.

A fogyókúrát csak hírből ismerem, és nem is sportolok. Bár gyalogolni sokat szoktam.


Édesanyám 68 éves, vékony, soha nem fogyózott, soha nem sportolt.


Én is azt mondom, hogy alapvetően genetika. Akinek ez nincs meg, annak tenni kell érte többet vagy kevesebbet, de semmi nem lehetetlen. (na jó, majdnem semmi)

2013. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon nem értem, hogy attól, hogy valaki vékony, attól miért csinos. Annyi nyeszlett vékony nőt láttam már, aki még véletlenül se volt csinos, hogy ez pont nem mérvadó szerintem. Van olyan ismerősöm, aki ducibb, viszont talpig nő és mindenki egyetért ezzel, nagyon csinos, kitűnik mindenhonnan.
2013. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Ja és sokat számIt az igényesség és az Izlés.
2013. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!