Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy egyes...

Az hogy lehet hogy egyes anyukák40-50 évesen is olyan szépek fiatalosok tini alakjuk van 3-4 gyerek utan meg sok anyuka meg olyan anyukas elhizott nem feszes már 1 gyerek után?

Figyelt kérdés
Náha csak csodalkozom hogy 50 ves anyuka olyan a 16 éves lányval mintha tesók lennének és olyan az alakja is. Az én anyukám meg sajnos elhizott meg az arca se olyan meg semmi öreges nagyon.nem akarok ilyen lenni ezért sportolok naponta. De sajnosolyan amorf az alakja is. Szeretem tévedés ne essék csak nem értem hogy van ez.pedig fiatalkori kpeken szép.
2013. jún. 29. 13:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Akiket én ismerek mármint szülők nagyszülők azok egy részének nincs pénze. Pl. A szomszéd már nagymama. Nem tudom hany éves de 50 elmult. Mivel a fia 35 legalabb 55 nek kell lennie. Kinéz 42 nek mondjuk. Vékony.aquaparkba teljesen rácsodálkotam olyan a teste mint egy tininek pedig 3 gyereke is van pénztárosként dolgozik minimalbérért xar helyen lakik nincs pénze.semmi cellulit sima feszes bőr vékony arcra is szép teljesen natur nem sminkeli stb magat pár ősz hajszála van de csak közelről látni ezt.
2013. jún. 29. 16:13
 22/26 anonim ***** válasza:
69%

"Akiket én ismerek mármint szülők nagyszülők azok egy részének nincs pénze."

Három lehetőséget soroltam fel, az anyagiakat a legutolsóként, úgy látszik, szelektíven olvasol.

Na jó, leírom mégegyszer:


Vagy genetika, vagy nagyon-nagyon kemény munka, vagy sok pénz és csak némi erőfeszítés áll mögötte.

Utóbbit saját tapasztalatból írom, mert amikor jól álltam anyagilag több szépítkezést engedhettem meg magamnak, mint most és már egy jó fodrász, egy nagyon előnyös frizura is sokat nyom a latban. A fogyókúrában meg nagy segítség, ha nemcsak répa, karalábé, sovány túró, fagyasztott hal meg főtt krumpli a kaja hónapokig, hanem változatosabb étrendet is megengedhet magának az ember.

Ha nincsenek ilyen lehetőségeink és erősen hajlamosak vagyunk a hízásra, esetleg problémás a bőrünk és nem könnyen kezelhető a hajunk, akkor meg nagyon nagy akaraterő és kitartás kell hozzá.

Aki genetikailag nem annyira hajlamos a hízásra, annak elég, ha egy kicsit odafigyel, hogy ne zabáljon és néha elmegy kocogni, vagy van, hogy ennyi sem kell.

2013. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem a te kommentedre írtam ezt de így van vsz ahogy írod. Nekik a genetika olyan. Csak valaki írta hogy ha egymas mellé teszünk egy olyat aki genetikalilag jol nez ki meg olyat aki nem annyira de van fodrasz stb neki akkor az nez ki jobban de nem így van. Mert ez a nő pl akit emlitek kitünt alakra az aquaparkban az egesz korosztályából pedig minimálbéres. A kerdést azért tettem fel egyébként mert nem akarok olyan lenni mint anyám. Most a szépek kózé tartozom inkabb sokan mondjak meg latom is a tükórbe de képeken látom hogy anyam is jol nézett ki fiatalon és aggaszt a dolog. Ezért minden nap sportolok. Ő nem sportolt sose egyébként.és amorf az alakja.pedig fiatalon nagyon jó alakja volt. 170 62 volt most 90. És olyan nagy a segge széles a csípője lógnak a hatamas mellei . Én 172 51 vagyok most. Félek a jövőtől. És nem csak a süly az alak miatt. Annyira gáz anyám segg mint egy óregasszonynak. Méretei most 110 92 114 fiatalkoraba 96 60 110 Nekem 95 70 96 a méretem. Szerintetek lehet hogy nem leszek olyan ha sportolok minden nap ?
2013. jún. 29. 17:10
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meghízol, lehet, hogy nem. Ha hajlamos vagy rá, egy idő után már nem lesz elég ha minden nap sportolsz (azért háziasszonyként, dolgozó nőként, anyaként is van rá valamennyi idő, de valószínűleg napi több órát már nem tudsz majd rászánni). Aki hízásra fokozottan hajlamos, annak nincs mese, a sport mellett diétáznia kell.
2013. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Örököltem annyit hogy ne kelljen majd soha dolgoznom igy ez nem lesz gond. Majd akkor dietazom is.
2013. jún. 29. 19:45
 26/26 anonim ***** válasza:
42%
És megköszönted már anyádnak, hogy a világra hozott, és feláldozta érted a szépségét?
2014. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!