Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el anyunak h kell egy melltartó. A mellem 1,5 tenyérnyi, az osztályunkba már az összes lánynak van vagy topja vagy melltartója és már kellemetlenül érzem magam.Félek eléállni és elmondani. 13 vagyok még várjak 14 éves koromig? nem vagyunk valami fényes kapcsolatba.
2013. júl. 16. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
meséld el neki ugyan így, szerintem. nő/lány létére ő is meg fogja érteni, ő is volt ilyen idős :) vagy ha nem jön be, akkor még egyedül el tudsz menni és venni..
2013. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Elsö melltartomat 21 evesen vettem meg,de az sem volt merevitös.

Szerintem meg tul fiatal vagy ehhez,persze attol függ,mennyire vagy testileg fejlett.oke,en meg 13 evesen egy alacsony kis vekony, apro mellü csaj voltam.

Ne felj anyukadtol,nyugodtan bizz meg benne.De ne azert vegyel melltartot,mert a többieknek is van!Soha ne engedj a többiek befolyasanak!

Egy jo tanacs-ha mar mindenkeppen melltartot akarsz venni-:legyen a melltarto elsösorban kenyelmes,merevitö nelküli,sportosabb darab.

2013. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dehogy vagy hozzá túl fiatal.. nem a kort kell nézni, hanem a méretet.
2013. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne várj:) Én is emlékszem nagyon izgultam, apával éltem, a kapcsolatunk szörnyű volt. Olyan szinten nem voltunk jóba, hogy pszichológushoz járatott (mert "szükségem" volt rá, amiért "olyan rossz voltam"), reggelente iskolába menet többször otthon hagyott, soha nem szólt hozzám, csak ha valamit szarul csináltam meg, rendszerint ha ki is menten hozzá csak csendben ültünk, egy jó szót nem tudtam mondani, amiből nem az sült ki, hogy nem pakoltam ki a mosogatógépből. Ez lelkileg teljesen tönkretett, minden este sírva aludtam el. Aztán egyik nap előálltam, és kértem pénzt melltartóra. És adott. Kellemetlenül éreztem magam, de közel sem volt olyan szörnyű, mint ahogy elképzeltem. Felhívtam a legjobb barátnőmet és vele elmentünk körülnézni, nagyon sokat segített. Ne aggójd, kérj egy 1500 forintot, hívd fel az egyik barátnőd és rajta!: ) Szorítok!: )
2013. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok a sok panaszért, tudom, hogy nem ide tartozik, de kijött:/
2013. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Barátnőddel menj el, ha anyukáddal nem mersz. Ha egyikőtök sem ért hozzá, akkor kérjetek meg egy eladót, hogy segítsen, ők értenek hozzá :)
2013. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sok bátorságot adtatok, Köszönöm :) :))
2013. júl. 16. 23:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Inkább anyuval mennék :D
2013. júl. 16. 23:52
 9/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

annyit fűznék hozzá hogy szerintem egyáltalán nem korai 13 évesen. meg nincs is olyan pl melltartó 'kérdésben' hogy korai. ha szükségesnek érzi, hát hajrá, ő így jobban fogja magát érezni, és egyáltalán nem 'nagylányos' dolog szerintem a melltartó. inkább csak a közérzetet javítja, úgymond :)

2013. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha Rád néz Anyukád, akkor látnia kell, hogy van már akkora melled, hogy szükséged van melltartóra.
2013. júl. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!