Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha úgy gondolom, szép...

Ciki, ha úgy gondolom, szép vagyok, és csinos?

Figyelt kérdés
(Ezt persze nem szoktam hangoztatni). Csak az érdekelne, hogy gáz, ha valaki "tetszik magának"?
2008. jún. 25. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
egyáltalán nem. Örülj neki h ki vagy békülve magaddal! legalább neked van önbizalmad, ami nagyon fontos az életben!
2008. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Az egészséges önbizalom nem ciki, sőt az jó. Csak ne hangoztasd, mert beképzeltnek fognak tartani.
2008. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ez a legjobb, mert így van önbizalmad és sikeres nő lehetsz. Viszont az önkritika is nagyon fontos része az intelligencieának, erről nem szabad megfeledkezni. Én is szépnek és csinosnak érzem magam, persze közrejátszik a firfiak állandó elismerése ebben, de tisztában vagyok a külső hibáimmal (is). Ennek ellenére is szépnek tartom magam, pláne a belső értékeim és a lelkem miatt.

Szóval nem baj, de figyelj azokra a dolgokra is, amik belül vannak, mert onnan kezdődik a szépség!

2008. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Csöndben kell, és akkor nem baj, csak max látszik az arcodon a harmónia, ami tényleg sokkal szebbé tesz mások szemében is :)
2008. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!