Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ronda az arcom esélytelen...

Ha ronda az arcom esélytelen vagyok a lányoknál?

Figyelt kérdés
Levegőnek néznek , és akiknél próbálkoztam mindegyik elutasított. Lányok mi alapján választanak pasit ? ( pénz és autón kívül )

2013. aug. 11. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

"pénz és autón kívül"

ezzel a hozzáállással ne is reménykedj.

2013. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én azt látom,hogy iszonyat ronda,ápolatlan,faragatlan embereknek is van feleségük.

Mitől ronda az arcod?? pattanásoktól?? mert arra van megoldás.Egyébként meg nincs olyan,hogy ronda.

A humor,az ész,a kedvesség,pótolja a szépséget.

2013. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
de van olyan hogy ronda
2013. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert ha tizenéves akkor még lehet hogy "megszépülsz" és egyébként fontos a lányoknak hogy ne úgy nézzen ki a barátjuk mintha valami nyomorék lenne... a pénz csak azért fontos hogyha komolyabb kapcsolatot akarsz akkor el tudd tartani a kocsi nem minden nőnek fontos
2013. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"pattanásoktól?? mert arra van megoldás."


Óvatosan az ilyen kijelentésekkel. Én már próbáltam minden szart és a qrvára nem jön rendbe az arcom.

2013. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugalom emberek... Ha ápolt humoros és jó kedélyű vagy akkor nem lesz gond csak ne azokra hajts akik a pénzt és az autót akarják. Ha nem vagy az akkor meg legyél. Kész.
2013. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha még fiatal vagy, növeszd meg a hajad:) A hosszú haj előnyösebb a csúnyább archoz és nagyon sok tini lánynak bejönnek a hosszú hajú fiúk, szinte mindegy milyen az arc, tapasztalat :D ha még rock, metál stb. a zenei ízlésed mellé, az is segít, amennyiben megjelenik ez az öltözködéseden, mert rögtön látja a lány, hogy ugyanolyan az ízlésetek és ez is vonzó dolog. Nem azt mondom, hogy tettesd magad valaki másnak, de ha eleve nem áll tőled messze ez a stílus, akkor nem árt szerintem ráerősíteni:)
2013. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ugyan! ismerek pár igenigen csúnya fiút, de mindnek van barátnője. a humor, az ész és a jó szöveg számít. ha ezek megvannak, akkor lány átsiklik azon, h nem te vagy a Brad Pitt :D

normális, szolid lányoknál próbálkozz, ne a plázacicáknál, mert azoknak tényleg csak a pénzt és verda számít.

2013. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 S3l3jt válasza:

50 évesen bátran írom neked a tutit.

Légy igen érzéketlen, hideg, erőszakos.

Ravasz és hazug.

Sajnos erre a(átlag)nők ugranak.

Anyagiakra is ájulnak el.

Gyakran a külsőt észre sem veszik.

De ha szebb vagy mint egy lány, arra is csak azt mondják: Helyes, okos.. még ha buta is az illető.

Ez az élettapasztalatom. Elég szörnyű,ugye?

2013. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most milyen lettel ?
2021. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!