Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy tízes skálán mennyire...

Egy tízes skálán mennyire vagyok csúnya? Hogyan változtassak? Csak a műtét marad? És mit szabassak át magamon ha nincs más megoldás?

Figyelt kérdés

A család és barátaim szerint szép vagyok. Én is annak láttam magam, de amikor bulizok bárkire mosolygok rá úgy fordul el, hogy fintorog, grimaszol... Most kinek higgyek?


[link]


(a vörös hajú lány vagyok)

18/L


2013. aug. 13. 16:17
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Testalkatra szerintem még elmennél, de e vörös haj láttán én is úgy serdülnék el előled ahogy illik. Nekem csak az nem tetszik.
2013. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Szép lány, vagy meg helyes, csinos, csak kár, hogy kövér. :(


Lefogysz és olyan alakod lesz, mint a melletted lévő szőke lánynak, akkor még nála is sokkal jobb csaj leszel.


Nem vagy menthetetlen és nem szorulsz műtétre.


Keress szépen egy hozzád közeli, vagy könnyen elérhető konditermet és kezdj el kardió edzést csinálni! Nem kell csomó pénzért befizetned aerobic tornára, meg hasonlókra, egyszerűen csak használd a taposó gépet, könnyebb súlyzókat, futógépeket, szobabicikliket... Emellett csinálj felülést. Esetleg kint a szabadban is futhatsz.


Viszont! Diétáznod is kell. Sokkal kevesebbet egyél a mostaninál, kerüld a cukros üdítőket, édességeket. Kezd el és pár hónap múlva kérek szépen képet! :)


Sok sikert és kitartás!!!


23/F

2013. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a melletted lévő lányt Katának hívják, ugye?
2013. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép vagy :) Alakod kicsit formáld és tökéletes
2013. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
15%

uram isten mekkora barmok vagytok, ez a lány nem kövér, maximum van rajta felesleg, teljesen átlagos testalkata van. nem duci egyáltalán, a botsáska, lóarcú barátnője mellett bárki disznónak tűnne. ne az a nő legyen a követendő példa, mert borzalmasan visszataszító.

kérdező, szép vagy, a plusz kilóiddal együtt, csak akkor fogyj ha téged zavar, ne azért mert az itteni adoniszok szerint csak az igazi nő aki gyerekosztályon kap magára gatyát.

2013. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Úristen utolsó vedd már be a nyugtatódat, mondott rá valaki egy rossz szót is? Mindenki csinosnak tartotta, de pár kilótól megszabadulhatna...
2013. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Duci vagy, de nagyon szép arcod van és nagyon illik hozzád ez a hajszín, Fiona jutott eszembe a shrekből,persze emberi alakban :)
2013. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Mióta botsáska a mellette álló lány? Ő sem vékony..mindegy. Szerintem (női szemmel nézve) nagyon szép vagy,kedves kérdező. Különleges arcod van, jó kisugárzásod, olyan sziporkázónak tűnsz, biztos jó veled lenni egy légtérben/társaságban. Nekem ez jött le erről a képről. Szerintem semmi műtét! És maradjon csak az a vörös..:) Nagyon jól áll. Fogyás valóban nem árt..de ne sokat.

25/L

2013. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Neked az agyaddal van baj, sajnos arra még nincs orvosi megoldás :(
2013. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
nem vagy egyáltalán csúnya, bár a stílusod nekem túl hivalkodó
2013. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!