Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy tízes skálán mennyire...

Egy tízes skálán mennyire vagyok csúnya? Hogyan változtassak? Csak a műtét marad? És mit szabassak át magamon ha nincs más megoldás?

Figyelt kérdés

A család és barátaim szerint szép vagyok. Én is annak láttam magam, de amikor bulizok bárkire mosolygok rá úgy fordul el, hogy fintorog, grimaszol... Most kinek higgyek?


[link]


(a vörös hajú lány vagyok)

18/L


2013. aug. 13. 16:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Az arcod nagyon cuki!!! :D :$

A probláma a tested... sportolj sportolj sportolj!!! Legyen szép alakod! :)

2013. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
csatlakozom,az alakoddal lesz a gond.Az arcod sugárzó,nagyon szép szemeid vannak,és nem tűnsz butának sem.Úgyhogy szálkásító diéta,alakformálás,és akkor majd ugyanúgy nem lesz fiúd,mert nem mernek megszólítani,haha:))
2013. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Kezdek reménykedni. Megígértem magamnak, hogy elkezdek sportolni és inkább majd csak akkor bulizok, ha már jó alakom van :)


A vörös hajamat szeretem :)

2013. aug. 14. 22:10
 24/38 anonim ***** válasza:
Attól még bulizhatsz nyugodtan, már csak a móka kedvéért is :) (nem kell megszólítani senkit, csak simán bulizni, hülyülni :))
2013. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:

Nem vagy csúnya. Nem vagy kövér.

Tornázni viszont mindenkinek kell.

2013. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
engem a barátnőd fogott meg, de te is szép vagy, csak picit túlsúlyos
2013. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
Rohadtul jól nézel ki, csak egy kicsit fogyj, azért túl sokat sem kell.:) De aki szeret, így is elfogad. Gondolom nem egy diszkóban fogod megtalálni "életed szerelmét"..
2013. aug. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Amióta készült a kép 5 kilót sikerült leadnom :)

2013. szept. 22. 18:52
 29/38 anonim ***** válasza:
Gratula, de itt ne hagyd abba. Sokan elbízzák pár kiló után magukat(yo-yo diéta). Kitartást!:D
2013. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
ügyes vagyok, grat. érte :)
2013. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!