Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Bevállalna valaki...

Csajok! Bevállalna valaki közületek, extrém rövid hajat? 1cm-nél rövidebbre gondolok. És ha igen van olyan bátor, hogy be is vállalja?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 00:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Először is. Én senkit sem pontoztam le, mivel mindenki véleményére kíváncsi vagyok és mindenki véleményét hajlandó vagyok elfogadni. Azt pedig, hogy jó irányba fejlődik a világ arra értettem, hogy már az emberek nem élnek annyira dogmatikusan, nem az van, hogy jaj lány vagy akkor neked hosszú hajad legyen, te fiú vagy neked rövid. Egyre inkább elfogadóvá válik a társadalmunk és egyre kevésbé lepődünk meg ha egy csaj akár kopaszon jelenik meg. Szerintem ez jó dolog, erre értettem, az elfogadóbb világot. Az pedig tény, hogy nekem ez tetszik, ettől függetlenül másnak nem kell hogy tetsszen, de azért tegyük hozzá, hogy ha a barátnőm szeretne ilyen hajat, nem azon gondolkodnék, hogy ez megkergült és akkor elhagyom. Hanem inkább megkérdezném 10x, hogy jól meggondolta-e magát és ha akkor is igen lenne a válasz, örömmel nyírnám meg saját kezűleg.
2013. aug. 25. 15:09
 12/22 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem 90% úgy nézne ki mint egy tojás.Szóval szerintem hanyagolható.Ha valakinek karakteres a feje,akkor ok.
2013. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%
majdnem derékig érő hajam van..előbb vágatnám le a kezemet, mint hogy a hajamból vágassak 3 cm-nél többet...
2013. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
nem állna jól. amúgy sem, de másokon lehet szép.
2013. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Csípőig érő dús gesztenyebarna hajam van. Imádom, úgyhogy semmiképpen nem vágatnám le deréknál rövidebbre.
2013. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

Én vagy 1 éve leborotváltam majdnem kopaszra.

A sok festés miatt már nagyon hullott a hajam, nem lehetett vele mit kezdeni. Leborotváltam, koffein sampont kezdtem el használni, és azóta még dúsabb is lett.

Kopaszon nem néztem ki rosszul, de mivel vékony vagyok, fiús az öltözködésem, sokan néztek pasinak. xD

2013. nov. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hmmmm. Ez jól hangzik. Másoknak hasonló sztori? Esetleg képet tudnál mutatni előtte utána állapotról? Kíváncsi lennék.
2013. nov. 20. 23:53
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Ááá biztos,hogy nem válalnám be
2014. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem, SOHA nem válnék meg a hosszú hajamtól, nem áll jól a rövid.

Az számomra nem egy bátor tett, hogy valaki levágatja a haját... Ennek egy tudatos döntésnek kellene szerintem lenni, nem azért kellene levágatni, mert 'bátor/kemény vagyok', meg 'a hosszú haj kislányos/unalmas'. Ha valaki rövid hajjal érzi jól magát, akkor számáraaz a megfelelő.

2014. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
57%

Sziasztok!

Nekem kb fél cm-es a hajam fölül,oldalt és hátul 3mm-es. Szép fejforma,szép arc. Lehet, hogy lepontoztok, de nekem ezek társulnak hozzá. 37 éves vagyok, két srác Édesanyja,(14 éves, 5 éves) és imádom a búrámat. Nem hiszem, hogy valakit a hosszú haj tesz nőiessé. Ápolatlan, lóg, nem igényel fodrászt.... Egy rövid séró minimum 3 hetente fodrászt akar. Nekem van mellem, lábaim, és kisugárzásom! Ez a legfontosabb. Nagyon sok férfi szempárt vonzok, túl sokat is. Ja, és sokszor elkérik a személyi igazolványomat, mikor cigit veszek. Vágassatok lányok, ha nem tetszik, majd megnövesztitek! Üdv mindenkinek!

2014. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!