Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Bevállalna valaki...

Csajok! Bevállalna valaki közületek, extrém rövid hajat? 1cm-nél rövidebbre gondolok. És ha igen van olyan bátor, hogy be is vállalja?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 00:33
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyesmiket mindig szívesen olvasok. Valószínűleg az én szempárom is megakadna rajtad. Aki lepontz az teljes mértékben elvakult, vagy 30 évvel ezelőtt él, amikor még minden és mindenki konzervatív volt. Lányok akiknek jól áll vágassátok rövidre, én is ezt mondom. Sokkal több rövid hajú lányt szeretnék látni az utcákon, persze akinek nem állna jól annyira az ne feltétlen erőltesse, de ha valaki játszik a gondolattal, vagy úgy gondolja hogy a nőiesség nem a hajában rejlik sz szerintem nyugodtan vállalja be!!!
2014. jún. 18. 23:59
 22/22 anonim ***** válasza:
Jézus! EZ még fiúknak is elég rövid lenne. Az 1 cm. haj a minimum. Fiú vagyok, most kopasz vagyok, de növesztem és szeretném ha lenne már valami állítható haja. Lányoknál meg ne is viccelj ilyennek! A lányok a szép, dús, selymes hajuktól IS szépek.
2020. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!