Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a külsőmről?...

Mi a véleményetek a külsőmről? Nagyon vékony vagyok? (képek)

Figyelt kérdés

Utálom az alakomat (a fejemet is, de az alakomat mégjobban). Egyszerűen nem tudok hízni, bármit teszek/bármennyit eszek. Genetika. És mindenhol csak a kutyás "idézetet" látom... nagyon vékony vagyok? Mármint undorítóan vékony? Folyton arra gondolok, hogy így sosem lesz barátom, mert egy ilyen kinek kellene...


Arc: [link]

Alak: [link]

[link]


Bocsi a minőségért, rosszak a fényviszonyok.

Őszintén, de ne bunkón, ha lehet. :)



2013. aug. 21. 20:22
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

Szia! Azóta sikerült felszedni pár kilót?

Szerintem kicsit vékony vagy, de nem ijesztően sovány. Helyes vagy most is!


Próbálj meg napi 5-6 szor enni. Ne felejtsd el, ha többet nem is, valami gyümölcsöt, gabonafélét, főtt tojást. Olyat, amiben bőven van kalória, fehérje, szénhidrát.

Szedj multivitamint!

Én is hízni/izmosodni szeretnék, ezért a következőt szoktam néha enni (gyorsan megvan és könnyű lenyomni).

Egy nagy müzlis tálba összekeverem ezeket:

aprószemű zabpehely (sparban félkilóst kapni, valami 200Ft) + túró + joghurt (egy pohár vmi gyümölcsös)

Van akinek agyomra annyira nem bírja a túrót.

Mozogj: séta, futás (max. 30 perc), de lehetnek rövid sprintek is, akármilyen torna, súlyzós edzés. Combizomra gugolások (squat), vádlira lábujjhegy.


26/f

2014. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, utolsó.

Sajna nem sikerült híznom azóta se. :/

Nálam az 5-6 evés még kevés is, kb. 2 óránként szoktam enni. Tisztára mint egy csecsemő. :DD

2014. jan. 11. 22:09
 43/45 anonim ***** válasza:
47%

Te... ha te tudnád, hogy mennyien vágynak ilyen alakra és odaadnának BÁRMIT, hogy így nézzenek ki...

Tedd össze a két kezed, azt javaslom. Tudod milyen rossz az, amikor egy jó süteményt sem ehetek meg bűntetlenül? Nagyon szerencsés vagy, ne akarj változni...

2014. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Hát, köszi, de hidd el, nem olyan jó ez...

És amikor egy tálca sütit kéne befalnod egyszerre, hogy látszódjon? (Jó, szeretem a sütit, de az azért már ténleg sok)

2014. febr. 10. 16:32
 45/45 anonim ***** válasza:
kellkellkellkell ilyen alak kell nekem.
2014. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!