Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a külsőmről?...

Mi a véleményetek a külsőmről? Nagyon vékony vagyok? (képek)

Figyelt kérdés

Utálom az alakomat (a fejemet is, de az alakomat mégjobban). Egyszerűen nem tudok hízni, bármit teszek/bármennyit eszek. Genetika. És mindenhol csak a kutyás "idézetet" látom... nagyon vékony vagyok? Mármint undorítóan vékony? Folyton arra gondolok, hogy így sosem lesz barátom, mert egy ilyen kinek kellene...


Arc: [link]

Alak: [link]

[link]


Bocsi a minőségért, rosszak a fényviszonyok.

Őszintén, de ne bunkón, ha lehet. :)



2013. aug. 21. 20:22
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Eléggé szép arcod van, és talán tényleg vékony vagy de egyáltalán nem undorittó csak, amenyire egy 15éves lány szokott vékony lenni. Ezt azért hangsúlyozom hogy 15 évesen ne ilyesmiken rágd magad, majd ha a húszas éveidben is igy fogsz kinézni akkor talán aggodj majd egy kicsitt.(de addigra majd felszetsz egy kicsitt bisztos és melleid is jobbak lesznek)
2013. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
dehogy nem lesz neked pasid, én is szívesen lennék, nagyon tetszik az egész tested, így ahogy vagy:) meg az arcod is;)
2013. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
hát ez valami iszonyatos áhhh segíítsééég most egy hétig komába leszek xd
2013. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

"Őszintén, de ne bunkón."

Kedves utolsó, úgy látszik, hogy neked komoly szövegértési problémáid vannak. Őszinte voltál, az tény, viszont nem véletlenül írtam oda, hogy ne bunkón. Neked mégis hogy esne?

2013. szept. 21. 18:13
 35/45 anonim ***** válasza:
bocs, de beléd zúgtam..arcod gyönyörű, az alakod még ha vékony is, teljesen arányos
2013. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Jesszus... Hát, köszi. :D
2013. okt. 6. 10:53
 37/45 anonim válasza:
Nem azért kérdezem, hogy csajozzak :D csak érdekel, hogy van e barátod?
2013. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Nincs
2013. okt. 6. 20:52
 39/45 A kérdező kommentje:
De miért?
2013. okt. 7. 14:51
 40/45 anonim ***** válasza:
Én lennék a barátod:$
2013. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!