Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, amikor megláttok egy...

Lányok, amikor megláttok egy másik csinos lányt, mondjuk úgy vetélytársat, akkor mit néztek meg rajta először?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az arcát, haját, ruháját. Ha mindegyik tetszik nagyon irigy leszek, de azzal nyugtatom magam, hogy biztos nem olyan okos mint én. :D (Nem, de most komolyan, nincs tökéletes ember.)
2013. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Arc, haj és ruha a 3 dolog, amit megnézek. Abban a pillanatban nem az irigység az első, amit érzek, hanem az önbizalom teljes elvesztése. Például sétálok a plázában, érzem, hogy van önbizalmam, viszonylag szépnek is érzem magam, magabiztos vagyok, aztán megjelennek a nálam sokkal sokkal szebb lányok, az önbizalmam már a padlót verdesi csak, már szépnek sem érzem magam. Rossz érzés ez :/
2013. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Stílus. A barátnőimmel mind nagyon csinosan öltözködünk, szoknyák, ruhák, blúzok, igényesek vagyunk a hajunkra, körmünkre, sminkünkre, így tudjuk hogy mikor tudna egy lány jobban kinézni ha több energiát fordítana magára. Nem azt kell nézni ami megadatott, mert azon legtöbbször nem tudsz változtatni, magadból kell a maximumot kihozni, így én ezt is nézem, ki mennyire használja ki az adottságait, mennyire ad az öltözködésre, frizurára, egyáltalán a megjelenésére.
2013. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!