Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek az arányok normálisak? (14L)

Ezek az arányok normálisak? (14L)

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok, 52 kiló. Nem vagyok csontkollekció, van egy kis hasam, de dolgozom rajta (minden reggel 30 felülés). Mondjuk eléggé zavar, mert édesanyám 48 volt amikor terhes lett velem (32 évesen). Ez baj? (képet nem fogok küldeni) Szemüveges vagyok (5,75 és 6,25 dioptria), a szemem barna. A hajam sötétbarna, nyaranta kicsit kiszőkül és nagyon göndör. Vannak pattiim de nem nagyon látszanak, és nem is sok.

Nem vagyok túl népszerű. Kicsit makacs vagyok, nem szeretem amikor nincs igazam, viszont mások szerint óriási empátiával rendelkezem. Alapvetően ami a szívemen az a számon.

Van egy osztálytársam, akit szeretek, de ő még nem tud szeretni. Ilyen alakkal, személyiséggel lehet esélyem nála? Még valami: alapvetően vidám,nevetgélős lány vagyok, de mély gondolataim vannak, verset írok és elég szomorú a múltam...



#fiú #mobil #lány #arany #elírásokért
2013. okt. 9. 17:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Adatokból senki nem fog tudni semmit mondani.
2013. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
És ezt mi a büdös francért itt kell megkérdezni? Mit akarsz ezzel elérni, hogy ebbe a topikba raktad, hogy olvasás után megdugjanak?
2013. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
7-8 kilót nyugodtan hízhatnál.
2013. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Persze!

Jó lehet!! :)

"elég szomorú a múltam..."? :o :/

2013. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Képet vagy kamu!
2013. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Nem kamu. Képet elvből nem küldök. Utálomaparadicsomotnak üzenem, hogy hallott már rólam pár napja 2 kérdés folyamán. Hízni nem szeretnék, az azért már látszana. Szomorú múltat csak a mély gondolatokat magyaráztam, de ha nagyon érdekel, elküldöm privátban.
2013. okt. 9. 17:50
 7/21 anonim ***** válasza:

"Képet elvből nem küldök."


Mivel nem tudod bizonyítékkal alátámasztani, ráadásul az interneten vagy ezért kamu.

2013. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

kKérdező:

Én mindig itt vagyok, de nem tudom ki lehetsz. Van egy tippem. :)


Több mint 40 oldalnyi megválaszolt kérdés van a listámon. :)

2013. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A versekre kíváncsi lennék. :) A szemed viszont elég rossz, mármint a szemüvegből ítélve. Lehet, hogy jobban járnál majd egy 5-10 év múlva egy műtéttel, ha tudnak rajta segíteni. Ne érts félre, tetszenek a szemüveges csajok... :D Csak hogy ne romoljon tovább.

Egyébként kép nélkül nehéz megmondani, hogy milyen is az alakod. De nem lehetnek vele túl nagy gondok, talán híznod kéne egy kicsit, de még nagyon fiatal vagy, úgyis alakul még. :)

2013. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
30 felülés :DDD felülésektől még senki sem fogyott és a 30 az még a hasizom erősítésére is édeskevés.
2013. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!