Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek az arányok normálisak? (14L)

Ezek az arányok normálisak? (14L)

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok, 52 kiló. Nem vagyok csontkollekció, van egy kis hasam, de dolgozom rajta (minden reggel 30 felülés). Mondjuk eléggé zavar, mert édesanyám 48 volt amikor terhes lett velem (32 évesen). Ez baj? (képet nem fogok küldeni) Szemüveges vagyok (5,75 és 6,25 dioptria), a szemem barna. A hajam sötétbarna, nyaranta kicsit kiszőkül és nagyon göndör. Vannak pattiim de nem nagyon látszanak, és nem is sok.

Nem vagyok túl népszerű. Kicsit makacs vagyok, nem szeretem amikor nincs igazam, viszont mások szerint óriási empátiával rendelkezem. Alapvetően ami a szívemen az a számon.

Van egy osztálytársam, akit szeretek, de ő még nem tud szeretni. Ilyen alakkal, személyiséggel lehet esélyem nála? Még valami: alapvetően vidám,nevetgélős lány vagyok, de mély gondolataim vannak, verset írok és elég szomorú a múltam...



#fiú #mobil #lány #arany #elírásokért
2013. okt. 9. 17:42
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

20:

Jó tudni :)

2013. okt. 10. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!