Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bakancsba más-más színű...

Bakancsba más-más színű fűzőknek mi a jelentése?

Figyelt kérdés
Nem tudom tudna e valaki segíteni.Mostanában vettem magamnake gy acélbetétes bakancsot. Szeretném lecserélni a fekete fűzőt valamilyen más színűre csak nem tudom hogy a színeknek mi a jelentése. (annyit tudok csak hogy a fehér az a rasszizmus jelképe)
2007. okt. 3. 22:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
30%
el olvastam néhányat de nem mindent! egyébként igazából eszt azok tudják akik behozták! akik most hallottak vagy nagyon őregek! és ők csináltak is valamit nem csak kedvből meg divatból tettek amit tettek!! az csak egy dolog hogy mit láttok mástól az nem biztos hogy úgy van! egyébként meg biztos vagyok abban hogy akik itt vannak és írnak annak a 70%-a beszari kis seggdugasz!! Ha meg lát egy cigányt elszalad/ vagy aszt mondja hogy " nem vagyok skinhead, vagy neonáci,, egy szóval inkább ne szóljon senki mert felesleges! és nem olvasom el ha ír valaki mert gép előtt én is tudok keménykedni! ja és még egy ha ti bajban vagytok akkor jól jön ha mellettetek van valaki de ha a másik van bajban aszt ott hagyjátok!! eszt tudom tapasztalatból!! nekem ne mondja senki hogy ilyen nagy meg olyan nagy skinhead/"náci,, erről ennyit kislányok eszt meg tárgyaltuk! vagy ha nem így van akkor még is várom a válaszokat!! pedig sajnos így van! ott hagyjátok az embert a bajban!!! ja és Antifák kapjátok be!! inkább boldogítom a gyerekeket meg a felnőtteket, Istenem! Magyarországon élünk és kik bakancsot hordanak punkok, rockerek, neonácik, stb ellenségeskedünk egymással pedig össze kéne fognunk és tenni valami!! egyébként annyit elárulok hogy neonácinak tartom magamat és sok punk ismerősöm van és jól ki jövünk egymással mert nincs más választásunk!! Siege Heil!!
2012. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
31%

egyébként akkora egy zsidók vagytok! ugyan aszt leírni 100-szor? XD elmebetegek, és még én tartom magamat kattant agyúnak nézeteim miatt! pedig én lennék a tökéletes :P

már csak egy tökéletes nő személy kéne XD :((

2012. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
62%
és mielőtt valamelyik pihent agyú meg kérdezi hogy miért nincs más választásunk? azért nincs mert ez van! egy közösségben vagyunk és ez hosszú ti sem lennétek másképp! addig még nem lássátok nem értitek! egyébként is punkból csak 1-2 van XD :P a többi az vagy rocker vagy egyéb ilyen stílusú én meg egyedül járom az utam :// :( 卐88卐!!!!! 卐卐卐
2012. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
35%
jó estét kívánok mindenkinek akiben van egy kis MAGYARSÁG ÉS NEM ZSSIDÓ GEECI MEG ILYEN!!! remélem észhez kaptok és kicsit bele gondoltok ebbe az össze fogás dologba!! jobb lenne!! f@szfejek!! hogy gombásodna bele a lábatok abba a büdös bakancsotokba! és vigyázzatok rá mert az egy fontos kiegészítője a skinhead, punk, rocker, de értitek na ennyire hülye valaki nem lehet! van ám olyan is hogy bakancs ápolás!! és normálisan viselkedni a magyar civilekkel! apátok f@szát! GONDOLKOZZATOK MÁR!!!!!!!! JÓÉT :DD
2012. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika, hogy így évek elteltével ide tolom a pofám, de nem tudnátok elásni magatokat ezekkel a hülyeségekkel, ha azt sem tudjátok mit beszéltek??

1. A skinhead-ek eredetileg szegény munkáscsoportok voltak akik REGGAE-t hallgattak, és semmi közük nem volt a nácikhoz, sem semmiféle fajgyűlölőkhöz. Főként a RAPPER életvitelt követték. A hajukat azért borotválták kopaszra, mert utcai verekedéshez az volt a legkényelmesebb.

2. A fehér fűző meg a rasszizmus a legnagyobb hülyeség amit valaha hallottam. Sok helyen külföldön a NÉGER biztonsági őrön FEHÉR FŰZŐS bakancs van. Akkor az is rasszista?..

3. A fűzők VALÓDI jelentése

fekete-fehér-piros

ezek valójában azt jelezték, hogy ki milyen "szinten" áll. A fekete a közömbösséget jelentette, míg a másik kettő azt, hogy verekedett, vagy ölt-e már. Bár ezeket ezt csak egymás közt tudták.

A többi színt csak később hozták be a köztudatba.

De sajnos igen, ma már sok tudatlan behozta a köztudatba, hogy a fehér fűző a rasszizmus.... Nézhetnétek pár történelmi filmet, és nem minden baromságot elhinni amit a neten olvastok.

2012. okt. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Ja és köszönöm nektek, hogy miattatok sokan már csak azért is megállítanak az utcán mert bakancs van rajtam, hogy miért vagyok rasszista, meg miért vagyok etikátlan, erkölcstelen k*cs*g...

Utolsó voltam.

By: Egy művelt, antifasiszta rocker..

2012. okt. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
9%
nem értelek útólsó!! rasszista vagy és antifasiszta hogy van ez te győkkér??
2012. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%

Először is tanulj meg írni magyarul.. Mert nem tudom mit jelent az a szó, hogy 'győkkér' mert ilyen szó biztos nincsen a magyar szótárban..;)

Másodszor. Egy rocker pont leszarja ki milyen... A rasszizmusra ott vannak ma a "skinhead-ek" meg a "Hungaristák" (akik még a magyar himnuszt se tudják..) De ezek szerint te is olyan kicsinyes gondolkodásmóddal rendelkezel, hogy attól lesz valaki rocker, hogy fel vesz egy fekete pólót, meg eldönti, hogy Ő rasszista azt már egyből rocker. De amúgy ajánlom figyelmedbe a Leander - Szomorú vasárnap című feldolgozását, aminek a szövege az eredeti verzióban pont arról szól, hogy a nácik milyen kegyetlenek.. Akkor most miről beszélünk?...-.-

2012. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 ELITHARCOS88 válasza:
21%

---Egypár fűző jelentése---


Fekete: Nincs jelentése, bárki

bátran hordhatja.

Fehér: Egyértelműen a

rasszizmus jele.

Sárga: A zsidó gyűlőlet.

Kék: Rendőrgyűlölet.

Piros: Punk,nem kommunista

Zöld: A drogosok és a

természet védők is egyaránt

hordják.

Neon: Egyértelműen

drogosok...

Narancssárga: Egyesek szerint Skinhead ellenesek

viselik.

Rózsaszín: Divatember (csak

nő)

Lila: Homoszexuális

Barna: A lazább rock

kedvelőínél elterjedt.

(Edda,Lord,Omega) vagy anti nyugdijas

2013. jan. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim válasza:
98%
hát nekem piros fűzőm van de én se nagyon tudom mit jelenet csak teccik aztán haverjaim mondták h akk anarchista vok. XD hát jó. szerintem tök hülyeség ez a színes jelentéses cuccos. olyan színűt raksz bele amilyet akarsz...nekem az a véleményem :D
2013. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!