Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor kezdek el "átalakulni"?

Mikor kezdek el "átalakulni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 lettem és még mindig nem kezdtem el "átalakulni". Nem tudom, hogy későn érő tipus vagyok-e vagy ez normáli, de most leírok minden olyan információt ami szerintem hasznos....

Szval anyukámnak 12 évesen jött meg, én még nem vérzek és fehérfolyásom sem volt ( vagy az lehet, hogy nem vettem észre?? ).

.

Nem mondom, hogy nincs mellem, mert az nem igaz, de tényleg nagyon pici ( kb. mint egy dió:D ). Minkét barátnőm fiatalabb nálam és nekik is van ciciük. A suliban meg szinte má' csak én lógok ki a sorból.:( senki nem szokott piszkálni miatta, de engem viszont zavar, hogy ilyen picik.:(



2014. jan. 6. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 10 évesen volt az első. Meg kell mondjam, nagyon meglepődtem..

Szerintem ha még a melleid olyan kicsik, akkor valószínűleg még nem állt be nálad a "tinédzser fejlődés". Legyél türelmes és felkészült szerintem most már hamarosan te is "átalakulsz" :)

2014. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2014. jan. 6. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg elfelejtettem mondani, hogy ha 15-16 eves korodig nem jelentkezik, akkor mindenkepp fordilj nogyogyaszhoz.
2014. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyémántlány ***** válasza:

Ha megjelenik a fehérfolyás, azt nem lehet nem észrevenni.

Lehet, hogy későn érő típus vagy, de még nem kell ráparáznod, ha 16 évesen még nem menstruálsz, akkor baj van, azelőtt még nem probléma.

Ha már valamennyit nőttek a melleid, akkor az azt jelenti, hogy elkezdtél érni (még, ha csak egy ici-picit is) most már nincs más dolgod, csak türelemmel várni amíg intenzívebben beindulnak a dolgok! :)

2014. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.:)
2014. jan. 10. 22:15
 6/6 anonim válasza:

Szia! Én is ugyanezzel a problémával küzdök, csak azzal a különbséggel, hogy nekem már volt fehérfolyásom, és a fiúk állandóan engemm csúfolnak, h Oooo, nagyobb mellem van mint xy-nak! És rohadt szarul esik. Mert nem tehetsz róla. Ahogy senki!

Talán... Próbáld meg ezt(én ma próbáltam ki, majd írok ha van fejlemény!:)) [link]

2014. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!