Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért érzem így...

Szerintetek miért érzem így magam? És miért kezdek "ilyen" lenni?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy nem vagyok csúnya lány, de a srácok többségének azok jönnek be akik festett hajúak, műköröm, piercing, tetkó miniruhák stb.

Nekem fekete festett hajam van, műkörmöm mikor következőleg megyek akkor hegyeset csináltatok..szeretnék tetkót is, az a baj, hogy ahogyan végig nézek magamon én nem ilyen voltam:S a legtöbb barátnőmnek mindnek van piercingje stb.

Szoliba is elkezdtem járni, mert általában a pasiknak ezek a lányok jönnek be.. és ezért kezdtem el ilyeneket csinálni..

Legtöbbször így se érzem magam elég jónak:S volt már barátom, de mindig leváltottak az ilyen lányokra.. a legtöbb barátnőmnek is mindig van aki udvarol, de nekem senki://

16/L


2012. jan. 8. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha műpi*sa akarsz lenni, illetve 16 évesen r*banc, akkor jó úton haladsz. Normális, rendes pasiknak nem kellenek az ilyen kis tinir*bik. Szerintem változz vissza amíg csak lehet ! :)
2012. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jajj neee....nehogy tönkre tedd magad. Nézz körül a neten, van egy csomó olyan képsorozat hogy egy amúgy tök átlagos lányból hogy lesz ronda p*csa. A barátnőidet azért szeretik a pasik mert látszik rajtuk hogy könnyű őket felszedni. Hagyd ez abba és legyél természetes! Pár év múlva neked lesz egy komoly kapcsolatod, nekik meg egyéjszakás kalandjaik. Most még időben vagy, visszafordulhatsz, de nem haladsz jó úton.
2012. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ne ilyen legyén!!! Én azt mondom legyél sportos, divatos Műköröm NINCS! Ne sminkeld maga (ha sminkeled) csk egy kis szempillaspirál és szájfény! Így természetesebben hat, és sokkal szebb is! És ráadásul télen visszataszító szerintem a szolis bőr, nyáron meg szép, de akkoris csak az amin látszik h természetes, nem kell kubainak lenni:)
2012. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
értem..:// csak igényesen szeretnék kinézni, tudom, hogy 16 évesen még kár mondanom, de szeretnék egy kapcsolatot is ami nem 1-2 hónapos:S de nekik ilyen kinézettel is megy, nekem sehogy!
2012. jan. 8. 16:59
 5/14 anonim válasza:
Hát az önbizalom miatt van ha ezt hiszed, legyen önbizalmad ha nincs akkor meg tegyél úgy, öltözz úgy ahogy jólesik, kényelmesen de szépen, igényesen, és neérdekeljen mit gondolnak rólad, legyél laza és kész, és még amit az előbb leírtam a 3. válaszoló voltam:)
2012. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
értem, kösi a válaszokat!:) megpróbálom megfogadni őket
2012. jan. 8. 17:06
 7/14 A kérdező kommentje:
*köszi
2012. jan. 8. 17:07
 8/14 anonim válasza:
NM:)
2012. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jól teszed és meglátod h sokkal jobban érzed magad ha az vagy, aki vagy és nem csak utánzol másokat :)
2012. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj szerintem semmi rossz nincs abban, hogyha van műkörmöd,sminkeled magad,szoliba jársz stb. de akkor hogyha neked így jó, és így tetszel magadnak. Nekem is fekete hajam van, műkörmöm,piercingem,sminkelek,és járok szoliba, de ettől nem vagyok miss pi**a!!!! Plázázós sem, mert utálom a tömeget, csak akkor megyek ha kell valami kb.:D Szimplán így érzem jól magam, és nekem így tetszik! És nálad is ez legyen a legfontosabb, hogy találd meg azt az utat és stílust ami neked tetszik! Szerintem ne általánosíts, hogy "leváltottak az ilyen lányokra" stb. Te is ahogy mondod műkörmöd van és szolizol,mégis lehetsz normális és nem plázacica. Lehet, hogy azért nem udvarolnak neked mert azt sugárzod ki magadból hogy nem vagy megelégedve magaddal vagy hogy gátlásaid vannak..Ezt észre lehet venni!
2012. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!