Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Testképzavar vagy ők túl...

Testképzavar vagy ők túl kedvesek? Válasznál nem és kor feltüntetést kérnék :$

Figyelt kérdés

Állandó vitában állok a környezetemmel,legfőképp a párommal,mert meggyőződésem hogy kövér vagyok és fogynom kell,amiért akár egész napokat is végig koplalok,miközben a párom és barátaim veszekednek velem, hogy nem vagyok normális.


[link]


2014. jan. 19. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem vagy normális 25/N
2014. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagy kövér. Szerintem nincs mit fogynod... Én is fogyózok de csak a szénhidrátot csökkentem szép lassan mert ha egy napot koplalsz azután eszel egy picit akkor többet hízol mint fogysz. Csak krumplit meg tésztát nem eszek. És 3 óránként egy gyümi vagy valami lightos.

15/L

2014. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Testkepzavar inkabb, mint koverseg. 39/f
2014. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg elvagy telve magadtól,vagy ha nem akkor minek kell pirulós smiley-t rakni a kérdésed végére: ":$". Amúgy nem vagy NAGYON kövér,de löttyedt vagy,sportolj!!
2014. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Je Veux ***** válasza:

Testképzavar. Egyébként a koplalástól minden leszel csak vékonyabb nem.

Ha ennyire zavar a tested és fogyózással érzed jól magad a bőrödben, akkor inkább csak figyelj arra, hogy mit eszel, de ne koplalj..


Egyél kevesebb szénhidrátot, minimalizásd a nasit, igyál sok vizet, egyél több zöldséget, gyümölcsöt.

Sokkal többet ér, mint a koplalás.

2014. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

kedves 4es,köszönöm az építő jellegü kritikát,természetesen egy nagyképű idióta vagyok,aki azért égeti itt magát hogy azt hallgassa hogy hű de jól néz ki..mikor nem is..mellesleg meg szimplán be akartam ezzel az egésszel bizonyítani a pároméknak hogy nem beszélek össze vissza mikor fogyozásról és a vizsgaidőszak utáni kondizási terveimről beszélek.


am igen,tudom hogy sport...amíg jó idő volt addig napi szinten jártam 5-6kmt kocogni,febuártól irány az edző terem és nem azért koplalok mert így érzem jól magam, hanem mert mikor tükörbe nézek elmegy az étvágyam és inkább nem eszek.

2014. jan. 19. 09:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Kövér nem vagy, de vékony sem, és főleg nem sportos/izmos.

Szerintem ez a fő bajod magaddal, csak nem jól fogalmazod meg.

Hozzáteszem, nem is jól kezeled, mert a koplalással az ég világon semmilyen pozitív változást nem fogsz elérni, de te tudod.

2014. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a tükörbe nézel elmegy az étvágyad? Fel kéne keresned egy orvost...


Egyébként előttem leírták mit csinálj. Kevesebb szénhidrát, sok víz és vitamin, illetve mozgás.


Ha meg komolyan elmegy az étvágyad magadtól, akkor hülye vagy, keress egy szakembert.

2014. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, de vékony sem, ha akarsz még nyugodtan fogyhatsz picit, de semmiképp sem koplalással, ilyen kismértékű túlsúly esetén kizárólag a szálkásító diétának van értelme.
2014. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia Móni :D Szerintem nincs gond veled. Elég lenne ha sportolnál, fogynod nem kellene..
2014. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!