Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg finoman?

Hogy mondjam meg finoman?

Figyelt kérdés

Járok egy műkörmös csajhoz, aki egész elfogadható áron hirdetett, megnéztem a képeit, a képek alapján ügyesen dolgozott és így elmentem hozzá. Aztán kiderült, hogy az a szuper kedvezményes ár csak franciára és 2 köröm díszítésre van, ha mindet díszíti már nem olyan olcsó...Plusz, nem tudom milyen anyagot használ, de elkezd egy idő után be narancssárga pöttyösödni a körmöm teteje meg a köröm vége...Plusz nem is szép: hullámos a körmöm, van hol túl csiszolja a szélét...

Nem szeretnék hozzá menni, inkább visszamegyek a régi körmösömhöz, aki ugyan annyiért dolgozik, mint ez a csaj össz körömdíszítéssel, csak Ő minőségi munkát ad ki a keze közül...

A kérdésem az lenne, hogy hogy mondjam meg a mostaninak, hogy többet nem megyek?! Szégyenlem magam emiatt, de sajnos ha már nem kevés pénzt adok ki érte, nézzen is ki valahogy a körmöm...


Köszönöm


2014. jan. 19. 15:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azért is szégyenlem magam, mert amúgy nagyon kedves, közvetlen a csaj és nem akarom megbántani. És "szánalomból" azért nem akarok járni hozzá...:(
2014. jan. 19. 15:39
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy most már anyagilag nem engedheted meg magadnak a műkörmöt, vagy zavar valamilyen tevékenységben.
2014. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez nekem is megfordult a fejemben...csak nem szeretek hazudni :( De ha nem találok ki mást, muszáj lesz ezt mondanom :( :)
2014. jan. 19. 15:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát pedig egy kegyes hazugság nem árt senkinek sem :)
2014. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom :) Csak a lelkiismeretem, az a lelkiismeretem :/ :)
2014. jan. 19. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor legyél őszinte.Tudom,senkinek sem esik jól,ha becsmérlik a munkáját,de inkább te mondd el neki finoman,kedvesen(már ha ezt lehet kedvesen),minthogy valami bunkó beletiporjon a lelkébe.:)
2014. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És muszáj mondani neki valamit? Szimplán csak nem mész hozzá többször, nem szoktak az ilyesmi miatt magyarázkodni az emberek:)
2014. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az őszinteségen gondolkoztam, hogy megmondom Neki a "miért"-et. (mert Ő is kapcsolt amikor visszamentem az első töltésre hogy "Neked is besárgult, nem értem.") Szóval leesett Neki, hogy nem jó a minőség és gondoltam "jó fejként" közlöm vele, h emiatt sem megyek s szerintem váltson másik fajtára, mert lehet hogy mások is elfognak emiatt pártolni Tőle...

Igazság szerint nagyon kedves csaj, közvetlen meg minden, ezért gondoltam hogy szólnék Neki valahogy, hogy ne várjon...Hogy ne az legyen, hogy bnkó mód se szó se beszéd nélkül lelépek. Haragot vagy ilyesmit nem szeretnék Vele.

2014. jan. 19. 17:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyedüli, aki jársz hozzá. Szerintem fel sem tűnne neki, ha többet nem mennél.

Én is otthagytam az első körmösömet, hasonló okokból, pedig ő is nagyon kedves volt, és jókat beszélgettem vele. Csak simán nem mentem többször. Nem néz rám csúnyán, és az utcán még mindig szépen mosolyogva köszön.

2014. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy nem tudod miert de a termekektol, amikkel o dolgozik besargult a kormod es tudod, hogy nem mondhatod neki azt, hogy miattad valtson, nem akarsz probalemat okozni es inkabb keresel mast. :P
2014. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!