Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akinek bejövök...

Van egy lány akinek bejövök de ő nekem nem hogy mondjam meg neki FINOMAN hogy nem érdeklem? (képpel)

Figyelt kérdés

A lánnyal egy ideje ismerjük egymást, sokat beszélgettünk faceen, kedves viszont kicsit meghízott (kövezzetek meg hogy felszínes vagyok, de azért van egy határ) ezekből a beszélgetésekből neki az jött le hogy bejövök neki, merthogy most úgysincs barátnőm... de nem. Olyanokat mondogat hogy lefeküdne velem meg ilyenek... Egyszer már megpróbáltam neki kedden elmondani hogy nem érdekel, aztán aznap este rosszul lett, nem tudott aludni, sírva ébredt, lázas volt. Majdnem kihívták a mentőket. Kép:

[link]

Tehát, hogy mondjam el neki hogy nem érdekel, kíméletesen.

Trollok kíméljenek!

16/f


2013. júl. 26. 01:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
20%
Megmondod Neki hogy bányarémektől semmit nem akarsz :D
2013. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Ez hol dagadt? xd
2013. júl. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, miért akarod lepattintani ezt a gyönyörű lányt? Nem is értem.. Lehet, hogy csalóka a kép, mert csak a felsőtestét mutatja, de szerintem egyáltalán nincs elhízva, teljesen normális, csinos lány!
2013. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Tök szép a csaj, ha neked nem kell passzold már át:D
2013. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Alsóteste nem látszik... de nem is ez a kérdés.
2013. júl. 26. 01:23
 6/36 anonim válasza:
100%
Én azt tanácsolnám hogy mindenféle képpen legyél határozott viszont ne bunkó. Ha határozott vagy és tudod hogy mit akarsz, vagyis ebben az esetben mit nem akarsz akkor sikerülni fog. Mond meg neki hogy jó hogy van neked, de te nem szeretnél semmit. (mondjuk én a helyedben ha másra nem is, de az ő bele egyezésével azért lefeküdnék vele, de ez csak magán vélemény) Remélem tudtam segíteni. 19/F
2013. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem akartam, még szűz vagyok nem akarok az első eh. szóval vele lefeküdni :D
2013. júl. 26. 01:25
 8/36 anonim válasza:
95%
Há hun igaz ez h kövér? helyedben ketté kúrnám a pináját. ahh
2013. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
B+, ez tök aranyos csaj, és dagadtnak sem nevezném még véletlenül sem. Barátom te hova tetted az eszed?
2013. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Komolyan csak egy ember tud normálisan válaszolni? :/
2013. júl. 26. 01:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!