Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan oldjatok meg a szepsega...

Hogyan oldjatok meg a szepsegapolast?

Figyelt kérdés
Ha rossz az anyagi helyzeted a csaladban akkor, hogyan oldod meg a kozmetikumok vasarlasat, oltozkodest. Adjatok par otletet bevalt olcsobb markakat.
2014. febr. 16. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, nálad mit jelent a szépségápolás, milyen a bőrtípusod, van-e speciális igényed.
2014. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Kozmetikumok: akciók; olcsóbb drogériás márkák; Avon - minimális szinten foglalkozom vele, így időnként nekem is csurran-cseppen valami.

Öltözködés: turi.

2014. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Az Avon kozmetikumok mérgek! Keress olcsó natúrkozmetikumokat pl:Dm>>>Alverde márka.

Natúr szappanok,rossmann akciók keretén belül fogkrémek,samponok. Ha seciális problémád van akkor érdemes gyűjteni(akár több hónapot is)-minőségi krémekre.

2014. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
a legtöbb naturkozmetikum meg átverés...
2014. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Ezen az oldalon vannak otthon elkészíthető krém receptek is, nyilván olcsóbb, mint megvenni egy luxusmárkát, ráadásul így pontosan tudod, mit tartalmaz.

[link]


Öltözködés: egyértelműen turi, nagyon jó, egyedi darabokat lehet olcsón kifogni. Ill. még nagy Tesco-kban vannak nagyon olcsón szép, igényes ruhák (én 4 ezerért szoktam elegáns ruhákat venni, mindenki csak ámul, milyen szép, és nem hiszik el, h Tescos.)

2014. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Köszönöm a lepontozást. Belátom, tényleg nagyon sokat ártottam a válaszommal a világnak :-D

De megnézem én azt a natúr bioemberkét, aki otthon magának kotyvaszt alapozót, rúzst, púdert...

2014. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A létfontosságú dolgok. Fodrászkellékesben literes kiszerelésű cuccok, fél évre kb 2000ft a sampon és a pakolás, szép fényes, egészséges derékig érő hajam van, mást nem használok. Hajvágás: fodrászoktató iskola tanműhelye, mindig kell modell, ha havi egyet nem visz be mindenki, és nincs jegy, meghúzzák őket. Felügyelet alatt dolgoznak, nem barmolják el. Tusfürdő bárhol van jó minőség, 500ft alatt, nálam az is elég 3 hónapig beosztással. Kézkrém, testápoló szintén. Hónaljgátló húzósabb, a stiftesek tartanak ki legtovább, átlag 2 hónap.

Éves szinten nem megy el 10ezer se az alapcuccokra nálam. Ami luxust megengedek, az havi 1-2 körömlakk. Legalább nem vagyok túlvakolva :-)

2014. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Normál bőrtípusom van. Köszi a válaszokat.
2014. febr. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!