Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a szüleimet...

Hogy tudnám a szüleimet rábeszélni hogy hadd legyen orrpiercingem?! 15/L

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szeritnem full ronda ! Bő 10 ével ezelöt ilyenek nem voltak :S F/27
2014. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

DE voltak bő tíz évvel ezelőtt is, azonban tényleg ronda.

29N


Nem tudjuk, milyenek a szüleid. Ebben a témában engem például sehogy sem tudnál meggyőzni. Minden, ami maradandó (tetkó, piercing - mert ha kiveszed is megmaradhat a lyuk, a heg meg fix), csak 18 éves kora után.

2014. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem orrba mi értelme van? Mert a nyelv az még oké, cidánál izgató lehet de orrba.. Jó lenne az neked ha fújnád az orrod és a piercing mellett kifolyna a ganyé?
2014. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ez tőled és a szüleidtől függ.

Általában a szülők ettől az egész tetováltatás-piercingelés dologtól messze állnak és háttal.

Tény, a tetoválás megmarad, jelenleg ahhoz, hogy teljesen el lehessen tüntetni, nincs még rendes módszer, de halványítani, és takarni lehet nagyon sokféle módon.

A piercing más téma. Sok helyen ha kiveszed, nem látszik majd meg a nyoma, sok helyen egy picikét igen. Az orrban lévő ékszerek vékonyabbak, mint a fülben lévők, így a lyuk is kisebb mint a fülben lévő. Ha 1-2 év után kiveszed, pár év alatt a lyuk is eltűnhet. Ha meg amúgy is hordod 40-50 éves korodig, akkor meg nem tökmindegy?

A rábeszélés attól függ, hogy hogyan állnak ők hozzá, mennyire ellenzik. Lehet egy kompromisszum (pl év végén az átlagod milyen lesz, vagy otthon mit és hogy csinálsz..stb, ez is személyesen változik), lehet kívánság (szülinap-névnap vagy valami más ünnep), de lehet követelés is. Manapság sok olyan veled egykorú van, aki csak szimplán követel és kap.

Szóval próbálkozz úgy, ahogyan a kapcsolatod van a szüleiddel.


Remélem hasznos voltam, bármi egyéb kérdésed lenne, privátban írhatsz ;)


- The Blueskin -

2014. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
szerintem csak állj eléjük és mondd el nekik hogy nagyon szeretnéd. nekem így engedtek meg 8 fül piercing-et és 1 orr-t. :) 14/L
2014. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen hasznos volt! Hát megkérdeztem tőlük és elkezdték mondani hogy ne ebbe akarjak ki teljesedni meg hogy az emberek elfognak ítélni! 1 db piercingtol nem fognak elítélni nem ?!
2014. márc. 28. 06:19
 7/7 anonim ***** válasza:
a fülbevaló is 1 fajta piercing, akkor anyádat elitélték?
2014. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!