Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy smink nélkül...

Mit tegyek hogy smink nélkül is jól nézzen ki az arcom?

Figyelt kérdés
Amúgy utálok sminkelni,mert a legtöbb sminkre allergiás vagyok,de leginkább a szemhéjfestékekere,szempillaspirálokra,meg ha enm lennék allergiás ezekre, akkor se nagyon használnám őket, max.korrektor,alapozó.
2008. júl. 25. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én nem szeretek mindig sminkelni.

itt egy pár tipp ami nekem bevált: hetente egyzser élesztős pakolást teszek az arcomra, ez kis langyos tejbe egy kis élesztő, és azt kenem az arcomra, és 20perc után lemosom. Ez radír is egyben, és puha lesz tőle az arcom és szebb színem lesz. Fontos, hogy mielőtt ezt alkalmazod, rendesen mosd le az arcod.

ha apró pattanások jönnek ki az arcodon, estére kenj egy az arcodra korrektort, de egy kicsit többet mintha az utcára mennél, ez leszárítja a pattanásokat.

remélem tudtam segíteni Neked!:)

2008. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!