Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinos fiatal lánynak mondanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos fiatal lánynak mondanak, de mégsem volt soha pasim, csak megd*gni akarók?

Figyelt kérdés
Oké, nem vagyok ronda azt tudom. Csak visszafogott, csendes, nehezen megnyíló. Aki engem érdekelt annak nem kellettem, aki meg bepróbálkozott az nekem nem kellett. Ja és volt olyan aki nagyon tetszett volna, de ők meg csak d*gni akartak. Ma is a munkahelyemen azt mondja a főnök egy pasinak: jöjjön vissza ilyen helyre, ahol ilyen csinos lány dolgozik. Meg más is mondott rám bent ilyet hogy "Ahol ilyen csinos lányok a kiszolgálók, oda érdemes visszajönni" de mégsem kellek...
2013. júl. 4. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Ez már csak ilyen... Ne a külsőségekre állj rá, sokkal nagyobb eséllyel fogod így megtalálni az "igazit".

N

2013. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Bocsánat de itt most mi a kérdés?
2013. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Attól még, hogy csinos vagy és fiatal, nem akar bárki kapcolatot veled. Intelligencia, humorérzék, háziasság, szókincs, elegancia, gyengédség... millió más dolgot elvár 1-1 ember a kedvesétől a szépség és a fiatalság mellett, vagy helyett.
2013. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy miért csak megd*gni akarnak? Erre nagyon egyszerű a válasz: mert jól nézel ki! Legalábbis a leírtakból ez jött le. Eddig még nem találkoztál olyannal aki nem csak dugni akar hanem sokkal többet is és természetesen kölcsönös a szimpátia.
2013. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem se volt még úgy igazából barátnőm , ezen meg mindenki csodálkozik , meg kérdezik hogy ez hogy lehet , mert szerintük meg jóképű vagyok , hát de na , én nem szoktam nagyon próbálkozni , akiknek meg esetleg tetszem azok meg azért annyira nyíltan nem mutatják ki. Összesen eddig 3x voltam nővel , és mind idősebb volt ( az egyik 9 évvel , volt idősebb!) Nah és őket végre meg tudtam kérdezni , hogy mit gondolnak rólam és azt mondták , hogy aranyos , meg kedves , meg cuki , hát ezeket a legkevésbé se gondoltam volna , hogy ezt gondolják rólam :D Tehát amit , mások gondolnak rólad , meg amit magadról gondolsz , mid külsőleg mind belsőleg az sokszor nem stimmel ! Azt a nehéz eldönteni , hogy melyik az igaz.. Hogyha pl. te nem érzed magad nagyszámnak , akkor hogy tarthat más gyönyörűnek meg stb. De ha azt mondják , akkor biztos úgy van ! :) Jah még érdekes megfigyelni a sztárokat , akikért mindenki oda van , hogy mit gondolnak magukról keress rá mondjuk : Jessica Alba , Halle Berry , Johhny Depp Nah szia! :)


20f


20f

2013. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem 8 éve senkim pedig nem vagyok bün ronda
2016. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!