Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt kissé különc/elvont...

Van itt kissé különc/elvont kinézetű ember?

Figyelt kérdés

Szines haj, piercing, tetoválások ilyesmire gondolok, vagy ruházatban is különlegesebb.

Nekem élénk piros a hajam, 6 piercingem van, tele vagyok tetoválásal, férfi 's'-es bandás pólókat hordok.


2014. máj. 4. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

6 tetkó, 4 tágító (kettő 12es és kettő8as) és 19 piercing gazdája vagyok. a hajamban nincs semmi "extra" felül dohány szőke (eredeti hajszínem) alul fekete már vagy 3éve.

átlagosan öltözöm, egyszerű farmer+póló kombó nálam az alap, tornacipővel/bakanccsal.

nem tudom ez mennyire "különc" de sok kritikus pillantást, olykor megjegyzést kapok a külsőmet tekintve.

2014. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ciklámen/sötét rózsaszín a hajam (bár most konkrétan pont vöröses, mert kikopott), a frufrum fekete, egyébként rövid hajam van (ami nőnél nem szokványos, bár most vizsgára növesztem).

16 ékszerem van egyelőre (ők még bővülni fognak, szintén vizsga után, és még a fültágításon is gondolkodom).


Tetoválásom nincs (és nem is szeretnék, csak majd a szemöldökömet kiüttetni, mert unalmas folyton visszarajzolgatni), többnyire talpig fekete vagyok bakanccsal (amíg volt hosszú hajam, addig fűzőkben jártam, de most már transzira hasonlítanék bennük, így hanyagolom őket), imádom az erős (gyakran pandás) fekete szemsminket, és nagyon gyakran ehhez sötét rúzsokat társítok (unokahugom már kioktatott, hogy szemhangsúlyos sminknél nem hangsúlyos ajkat kell csinálni).


Ez nem tudom mennyire extrém, mifelénk teljesen elfogadott (vagyis haveri körben), az iskolában kapok néhány "kedves" szót, de azt lesz@rom...


És kicsi off: hogy csinálod élénk pirosra a hajadat? Akármilyen hajszínezőt használtam, ami piros volt, nekem mindig túl természetes vörös végeredménye lett, pedig egy rikító piros hajat már kamaszkorom óta ki akartam próbálni...Azóta voltam már lila, rózsaszín, vörös, fekete, narancs, sötét rózsaszín/ciklámen (most is), sőt még szőke is és éppen a zöldön gondolkodom, de azt is csak vizsga után lehet...(elég beszűkült látókörűek a tanárok, és át szeretnék menni elsőre is)

2014. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon király :D

Én mixton hajfestéket használok :-)

2014. máj. 4. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, köszönöm a választ, utána nézek!:)
2014. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van.


Két tágítóm van, 6 fülbevaló, 1 piercing... a hajam jelenleg uncsi fekete (majdnem az eredeti szín), mert a mostani melóm nem enged többet. Cserébe szoktam belőle bálát csinálni. De voltam már kék, zöld, lila, leopárd és tigris mintás, pókhálós...többnyire feketében és pirosban vagyok.

2014. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!