Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercinget szúratni vagy...

Orrpiercinget szúratni vagy lövetni érdemesebb?

Figyelt kérdés

Volt már egyszer, tűvel szúrta piercinges, de nem lett egyenes és sokszor begyulladt. Lövetni pedig azért félek, mert azt mondták,a porcot tönkreteszi. Viszont hamarabb gyógyulna és kevésbé fájna.

Vélemények, tapasztalatok?



2014. máj. 23. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Piercinget mindenképpen csak szúratni érdemes.
2014. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen szúratni
2014. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szúrasd! Igen,jól mondták... a Lövéssel tényleg tönkreteheted..meg amúgy is,ha szúrják,akkor egy ilyen egyenes ékszert kapsz..olyan mint a fülbevaló.Nagyon fájdalmas azt forgatni, és még fájdalmasabb lecserélni... Ha meg szúratod,akkor kampósat kapsz,ami a késöbbiekben nem fáj forgatásnál.Igaz, hamarabb ki lehet kapni egy rossz mozdulattal,de ha megunod,és kiszeretnéd cserélni még mindíg egyszerűbb. Én szúrattam. :)

Mindenkinek máshogy gyógyul. nekem pl. 1 hét volt :)) De ember függő. remélem tudtam segíteni :)ha kérdésed lenne még, írj nyugodtan privit :)

2014. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem lottek es a porc is koszoni jol van. Nem fajt csak egy nagyon picit, a monroe, amit tuvel csinaltak, jobban fajt, bar az se volt veszes.
2014. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. júl. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!