Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy állnak nekem...

Szerintetek hogy állnak nekem ez a hajszin? Hogy lehetne ebbőla fekete hajból ilyet kihozni rossz választás volt ez a szin vagy szerintetek jól állna?

Figyelt kérdés

Most ilyen a hajam

[link]


Ilyen hajfestéket vettem

[link]



[link]



és ilyen szinűt szeretnék


[link]


csak sajnos nem volt a boltba oylan amivel ezt régen festettem... és próbáltam hasonlót venni kiváncsi vagyok szerintetek hogy állna nekem ez a szin amiylenre szeretném festetni...


2014. máj. 29. 11:56
 1/8 A kérdező kommentje:
helyesírásért bocsi csak nagyon siettem...
2014. máj. 29. 11:56
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Volt már....-.-"A kérdésed, a képeid meg minden:D

Hányszor fogod még kirakni magad ide?! Azon gondolkodom h létezik e még olyan témakör ahol nem olvastam a kérdéseidet, és nem láttalak volna?!Mondjuk nem hinném h lenne!:DxD

2014. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsi de ha nem tetszik akkor nem kell megnézned... *-*
2014. máj. 29. 12:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg uncsi, hogy minden nap kiraksz egy ilyen kérdést..lassan többet látlak, mint a szüleimet..


Egyébként igen, szerintem jobb lenne, ez a fekete borzasztó. De, ha rákened a feketére ezt a világosat, nem fogja befogni.

2014. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval vettél a fekete hajadra 613-as színező sampont... ok, nem tudom hány éves vagy, de illik tudni hogy a fekete a legsötétebb szín, hiába fested be ezzel a barnával, nem lesz tőle világosabb. Ahhoz először is a feketét le kell szívatni a hajadból, utána lehet festeni.
2014. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, el fogod rontani az egész hajad.


Látszólag dús és szép hosszú fekete hajból nagyon nehéz világosítani akár 1-2 árnyalatot is.


Próbáld fodrásszal bemelíroztatni kicsit és aztán már könnyebb.

2014. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Festék festéket nem világosít, feketét főleg. Szívatás nélkül nem lesz ilyen hajszíned.
2014. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is láttam már a kérdéseidet. Nem akarom elhinni, hogy egy országban élünk. Nem elég nekünk szégyenítőnek a Bodó Niki meg a Pécsi Mónika? :S
2014. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!