Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arcról fogyás hogyan? Tudom...

Arcról fogyás hogyan? Tudom hogy nem lehet célzottan arcról fogyni, de mitől függ hogy onnan mennyi megy le, mi segíti elő?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, az arcomat viszont folyton pufinak érzem, nagyon nemtetszik. szóval mit csináljak,milyen diétát,életmódot,mit egyek,mit ne,ami folytán onnan is letudok adni (és mennyi kitartás kell hozzá, előbb vagy később látszik arcról?)

nem kérek olyan válaszokat hogy nyugodjak bele,ne akarjak fogyni, csak jó tanácsokat várok. köszi.


2009. aug. 18. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Az egyetlen jó tanács az az, hogy nyugodj bele és ne akarj fogyni. Célzottan úgy sem lehet arcról fogyni. Remélem kielégítettelek.
2009. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezen most felröhögtem :D kösz
2009. aug. 18. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
ha fogysz, akkor alapból az arcod is keskenyedni fog, én is küzdök ezzel mert ha feljön pár kiló akkor rögtön hörcsög pofim van :D:D
2009. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de én már bőven vékony vagyok azt mondják, de az a baj hogy bármit eszek egyből úgyérzem akkora pufi fejem lesz,hogy az gáz.és inkább alig eszem. esetleg írhatna ide az akinek vmi arc fogyasztó masszázsról vagy ilyesmiről van tapasztalata.
2009. aug. 18. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

arcfogyasztó diéta... pfff:D


Tedd be a fejed egy satuba, oszt hajrá. ;)

2009. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!