Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy nem lehet célzottan...

Igaz, hogy nem lehet célzottan fogyni?

Figyelt kérdés
Elvileg nem lehet. Több helyről hallottam. Tehát ha én csak a combomból szeretnék leadni, nem csak onnan fog lejönni. És például ha elkezdem edzeni, először az izom nő meg alatta. És aztán, elkezdek fogyni, ha alkatom úgy engedi. Tehát, ha futok, lehet nem lábból fogok fogyni, hanem hasból és mellből, mert ilyen a genetikám. És csak mikor már onnan lefogytam, nyúl a szervezetem más zsírtartalékokhoz. Igaz ez? Ezek szerint e felülésezés nem biztos, hogy a legjobb fogyasztó módszer hasra?
2009. nov. 1. 12:02
 1/2 A kérdező kommentje:

Szeretném tudni az igazat, vagy én csinálok valamit rosszul, de valahányszor elkezdek fogyni, a mellemből jön le először, pedig semmilyen mellizom gyakorlatot nem végeztem... ezt ki lehet valahogy védeni, vagy tényleg genetika?

És ha genetika, miért tesznek fel olyan kérdéseket, hogy hogyan lehet innen meg onnan fogyni?:S

2009. nov. 1. 12:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok neked pontos választ adni,de nekem két hónap alatt 3cm-el lett kiseb a cicim,és a fenekem is kisebb lett.
2009. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!