Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagos szeretnék lenni?

Átlagos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Annyira irigylem azokat a lányokat, akikre a többség azt mondja, hogy átlagos.

Az a tipikus egérbarna haj (amit aztán befestenek szupi barna vagy vörös színekre), barna vagy barnászöld szem, kedves arc, átlagos testalkat (kicsi vagy közepes mell, karcsú derék, arányos csípö, formás lábak, 155-165cm, 45-55kg)


2014. jún. 16. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Szívesen lennék én is ilyen..
2014. jún. 16. 19:30
 2/6 anonim ***** válasza:
miért, most hogy nézel ki? mert sztem az egyedi emberek sokkal érdekesebbek:)
2014. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most sem vagyok olyan húde egzotikus. Csak épp ennek a típusnak pont az ellentettje.

Szöke haj, kék szem, babaarc, telt ajkak, nagy mell, széles csípö (170cm, 57kg)

2014. jún. 16. 19:40
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdésben leírt típusért bolondul a pasik azon rétege, akikért meg én bolondulok :D
2014. jún. 16. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az általad leírt típusba tartozok, és utálom...A pasiknak bejön, de mi értelme, ha magamnak nem?

A barna hajamat rengeteg szivatásba került VÖRÖSRE festeni (elég erős hajam van, minden festéket ledobott), a barna szememtől rosszul vagyok, eleve utálom a barna színt, de túl érzékeny a szemem a kontaktlencséhez (mondjuk egy zöld szemmel el lennék)...A testalkatom is a leírt, de én hízni szeretnék egy kicsit, bár így is formás vagyok, azért néhány helyre elférne még egy kicsike...Az arcom mondjuk nem kedves vagy bájos, hanem komoly, de jó az úgy, még azzal van a legkevesebb bajom...xD

Bár nem mondom, hogy cserélnék veled, ugyanis megtanultam már ebből kihozni a legtöbbet, rengeteg smink, hajfestés és testékszer árán elértem azt, hogy ne legyek rosszul a saját tükörképemtől, de nem értem, hogy akarhat valaki így kinézni...

Mondjuk szerencsére mi felénk a pasik "külső megfog, belső megtart" elven működnek, szóval nem ragaszkodnak annyira bizonyos típusokhoz...viszont borzasztó, hogy mennyire befolyásolják az ember önmagáról alkotott képét a megjegyzéseikkel és az "ideáljaikkal"...


Nekem is volt ilyen barátom, pont akkor szőkültem ki, és mégse hagyott ott, szóval szerintem kicsit túl aggódod azt, hogy a pasik mit gondolnak rólad...főleg, hogy nagyon sokan vannak, akiknek meg pont a te típusod jön be...:)

2014. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván hihető, hogy egy magas, szőke, nagy mellű bombázó vagy és olyan akarsz lenni akit senki észre nem vesz... ok. Máshol etesd a népet.

Milyen pasik tetszenek neked akiknek nem jössz be full extrásan?

2014. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!