Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Van erre a "problémára...

Csajok! Van erre a "problémára" megoldás?

Figyelt kérdés

Egy ideje már itthon gyantázom,patronos gyantát szoktam venni amit mikróban vagy meleg vízben kell felmelegíteni.Nekem valahogy vízben sosem sikerül olyan állagúra melegíteni hogy az jó legyen,ezért marad a mikró.Az első pár alkalommal még teljesen jó,de amikor már csak az aljában van,akkor nem tudom annyira felmelegíteni hogy jó legyen,mert nagyon hamar átforrósodik.


Van valami megoldás erre?Hogy az aljában lévő gyantát ki tudjam szedni valahogy,és ne kelljen kidobnom?


2014. júl. 23. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél gyantamelegítőt. Nem egy hű de nagy kiadás, viszont tökéletesen felmelegíti a gyantát.
2014. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb 2-3000 ft egy gyantamelegítő gép. Ajánlom én is.
2014. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!