Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz hogy ha egy képemet...

Gáz hogy ha egy képemet kb.10-15 ember like-olja csak?

Figyelt kérdés
Ebbe csak 1-2 fiú van benne. Mielőtt írnátok nem vagyok ronda.
2014. aug. 4. 07:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De amúgy sem a facebookon élem az életem. Nem szoktam kiposztolni semmit sem.
2014. aug. 4. 07:53
 2/11 anonim válasza:
90%
Nem a like -tól leszel nagymenő, a belső számít! ;)
2014. aug. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Igen , uragáz :D

nem számit semmit hogy hány ember lajkolja a képedet

2014. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Übergáz. Párkapcsolat szempontjából pedig létfontosságú, hogy minimum 100 ember lájkolja egy képeted, még akkor is, ha csak a reggelidet posztolod ki, és ennek minimum 1/3 része hímnemű egyed legyen.


(Nincs Facebookom.)

2014. aug. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy gáz. :D Csak a netk*rváknak like-olják 100-an a képét. :D Legalábbis én ezt vettem észre. :D
2014. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagyok netk*rv@, nem csücsörítek, nem dobom ki a mellem, teljesen normális, mosolygós képeket töltök fel magamról. És ennek ellenére is 100+ lájk van rajtuk, úgyhogy köszi, nem kell általánosítani :) Még soha nem jutott eszembe, hogy megszámoljam, hogy milyen a fiúk-lányok aránya, de szerintem olyan fele-fele. Egyébként tényleg nem ez számít, és nincs semmi összefüggés a szépség és a lájkok száma között. Teljesen átlagos tinédzser vagyok, sok barátom van, de ezt nem a külsőmnek köszönhetem, hanem annak, hogy közvetlen vagyok, és könnyen ismerkedem az emberekkel, bárkivel bármiről el tudok beszélgetni, és sokat mosolygok. Az emberek kedvelnek, aztán ha nem is tetszik nekik kifejezetten a képem, vagy nem találnak csinosnak rajta, akkor is belájkolják, mert mint embert szeretnek, és úgy gondolják, hogy akkor "illik" , vagy nem tudom :) Én legalábbis így vettem észre.
2014. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ez foglalkoztat.
2014. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Fájdalmas, és elkeserítő, hogy valaki képes ilyet megkérdezni.
2014. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Téged komolyan ez aggaszt? Az élet hatalmas problémái...


Vagy ez csak egy kamu kérdés?

2014. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Gáz ha bárki is fészbúkra töltöget képeket magáról... szerintem.
2014. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!