Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért jó vékonynak...

Szerintetek miért jó vékonynak lenni? Egy vékony nőnek miért jobb mint egy ducinak? Ha egy lány vékony arra rögtön ennek a pasik? Ez tényleg ilyen egyszerű?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 09:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

A vékonyság nem mindig jár együtt a szépséggel.

Pl ismerek vékony csajt, aki nem szép, nem anorex, de egyszerűen ránézel és csúnya.

Viszont a vékony testalkatnak előnyei is vannak, pl jó rád minden, simán felhúzhatsz egy cicanacit, mert jól áll, vagy rövidnadrágot, mert nincsenek vastag combjaid. Ha melle is van az embernek akkor a pasik is jobban megnézik. Persze nem árt a kisugárzás sem.

2014. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ki hogyan érzi jól magát.. én pl sportosan és a vékony vagy sportos lányok tetszenek :)


21f

2014. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

*22f

megszokás... :Đ

2014. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit nevezünk ducinak. Van aki arra mondja, akin van 3 kg felesleg, valaki meg a túlsúlyos emberekre használja ezt a jelzőt. Egyébként meg azért jó vékonynak lenni (nem a csont és bőr kategóriára gondolok), mert sokkal egészségesebb. De persze még szerintem az a ducibb egyén is idetartozik, akin csak pár kg felesleg van. Egyrészt kíméli a csontozatot és a porcokat, másrészt érelmeszesedéssel sincs gondjuk, ami különböző infarktusokhoz vezethet vagy strokehoz. Na meg még ottvan az a fránya magas vérnyomás is, ami ugyancsak agyvérzéshez vezethet. Arról már nem is beszélve, hogy a hasi elhízás a diabétesz melegágya. És akkor ugye jönnek a lelki dolgok is, hiszen egy vékonyabb alakért mozogni kell, a mozgás pedig endorfint, azaz boldogsághormont szabadít fel. + aki elégedett az alakjával annak eggyel több oka van arra, hogy magabiztos legyen, ami ugyancsak jót tesz a közérzetnek. Főleg, ha tapasztalja is, hogy a férfiak vonzónak találják. Persze vannak férfiak, akik a ducikat szeretik, de szerintem az egészség fontosabb, és az, hogy magamat hogy látom szépnek. :)
2014. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát halljátok lányok... a fiúk többsége igazából nagyon nagyvonalú, nagyon elfogadó a külsővel szemben, gyakorlatilag egyetlen elvárása van az alap ápoltság mellett a többségnek: ne legyél elhízott. Ez olyan nehéz, már ezt az egyetlen dolgot is duzzogva számon kell kérni rajtuk?
2014. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem azért jobb vékonynak lenni, mert ez az elfogadott ideál. Persze, sok pasinak tetszenek a duci nők is, de akkor is a vékony nők a közízlés szerint a szebbek. Könnyebb ruhát találniuk, egyrészt mert több van a méretükben, másrészt mert több cucc áll jól nekik. És egészségesebbek is, jobb kondiban vannak, szó szerint könnyebb az életük.
2014. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
38%

Én pl nem vagyok vékony. de mindig azt mondják, hogy nagyon szép az arcom...én cserélnék. Vékonyabb testet egy kevésbé szép arcért...sokkal többnek érezném magam mint nő...

20L

2014. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!