Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! 16 eves lany vagyok....

Fiuk! 16 eves lany vagyok. Tenyleg idiotan nez ki ha szeplos vagyok es hozza szoke? egy fiu ezert nem jott velem osszemert hogy ez hogy nez mar ki egyutt, es hogy kislanyosan nezek ki. velemeny? Igaz ez?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de ez a srác egy gyökér lehetett és örülj neki, hogy nem jöttél össze ilyen felszínes emberrel. Szerintem semmi baj ezzel a kettővel, sőt a szőke haj nagyon is dögös. Inkább kislányosan néz ki, mint koravénként. :)
2014. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem, semmi baj nincs a szeplőkkel

van akinek pont ez tetszik

amúgy jobban is jártál így, jobb is ha nem vagy együtt egy ilyen felszínes fiúval

2014. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor az csakis valami idióta lehetett, még jó, hogy nem jöttél össze vele. A szőke haj gyönyörű, a szeplők meg igazi szexepilek, én is nagyon szeretnék. :)
2014. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem kimondottan izgat. NAGYON!!!!!!!!!!
2014. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ritka hülye gyereket találtál, az biztos.. :)

Sztem cuki nem pedig idiótán kinéző.. ekkora meleg gyereket :D


21/f

2014. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az a fiú egy barom. Aki azért nem jön veled össze, mert szeplőid vannak nem komplet. :D Az a lényeg, hogy te fogadd el magad és ne érdekeljen a sok gyökér hülye véleménye. Szerintem meg a szeplő aranyos és egyáltalán nem néz ki idiótán még szőke hajjal sem.
2014. aug. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Csak keresett valami kifogást amivel leráz. De azért egy kép alapján többet lehetne mondani.
2014. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Már hogy nézne ki idiótán?:D ooo te,azt a fiút meg haggyad,jobb is hogy nem jöttetek össze,majd rájön hogy mit vesztett :D

16/L

2014. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Képet azért küldhetnél. Így hogyan döntsük el , mi mennyire?
2014. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiú csak kifogást keresett és ez jutott először eszébe... mert a szőke haj szép, a szeplők is szépek, különlegesek, együtt főleg jól néznek ki. De nyilván ez még nem jelenti hogy jó csaj valaki... mert egy elhízott igénytelen csaj is lehet szőke, szeplős, de attól még nem szép.
2014. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!