Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek ápolt? 17/f

Hogyan legyek ápolt? 17/f

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ide kéne írnom, de valahogy úgy éreztem ide való ez a kérdés... Szóval, mi tartozik az ápoltságba?

Már olvastam dolgokról és tettem is értük, de nem úgy érzem, hogy teljesen ápolt lennék...

pl.: a fogaim fehérek, a bőröm sima, nem vagyok pattanásos, borotválkozom, minden nap mosok hajat és nem zsíros... de van még valami? az zavaró a lányoknál ha a fiúnak szőrös a karja, vagy a lába pl ha rövidnadrágot visel? hosszú haj? légyszíves segítsetek!



2014. aug. 30. 00:43
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem te az átlagot túl is teljesíted. A közvélemény szerint a kart és a lábat borotválni b..is, szerintem simán férfiatlan, de ez az én privát véleményem. Hosszú hajat kérdezd meg ismerősöktől barátoktól, hogy áll, ha jól, akkor napi hajmosással csak ápolt külseje van... Körmödet kulturáltan vágd, ne rágd, ne tépkedd, ne legyen viaminhiányos, aludj eleget, egyél rendesen, etc..
2014. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz is mellé, akkor tényleg minden oké.

A karod, lábad ne szőtelenítsd. Azért van ott szőr mert férfi vagy...

2014. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a szőr az maradjon,akkor is ha nagyon erős :D nem kell hosszú haj? sportolj,és legyél intelligens :)
2014. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!