Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Kiváncsiságból mit...

Fiúk! Kiváncsiságból mit szerettek jobban. A vékony lányokat, vagy azokat akiken inkább van mit fogni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Kinek mi a vékony, kinek mi a "van mit fogni"... Ha az elöl deszka hátul léc lányokról van szó, akkor nem szeretem a vékonyakat. Ha szép izmos, és nincs rajta semmi zsír, akkor lehet, hogy az valakinek vékony, nekem viszont tetszik... Nem tetszik akiknek kihuppan nyáron a topikából a nagy hasuk, meg lóg a seg.gük...
2010. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nálam egyértelműen az a nyerő, amelyik kevesebb hülyeséget kérdez. A valós alak, meg az illető testképe amúgy sem mindig fedi egymást. (Nem találtál jó választ? Mert eddig ezt kb. 1000x kérdezték meg már itt...)
2010. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem is kerestem másik választ, főként, hogy nemrég regisztráltam fel. Am meg azt nem értem,a legtöbben mért nem tudnak normálisan válaszolni. Annyira egyszerű kérdést tettem fel, és nem azért mert rondának érzem magam vagy ezzel ellentétben egos vagyok, sziplán csak érdekelt.
2010. jan. 22. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Az átlagos kinézetű lányokat. Akik se nem vékonyak, se nem húsosak. De jó alakúak.

de ha a 2 közül kéne választani, akkor a vékonyat mondanám inkább.

2010. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Azokat akik elégedettek magukkal.Ha van rajtad 10 kg, de igy is tetszel magadnak, akkor úgy vagy tökéletes.Ha van rajtad 10 kg, és nem tetszik akkor sportolj.Ilyen egyszerű.

De az biztos, hogy az ilyen kérdések undoritoak, mert mindig az a vége, hogy a vékonyabb lányokat ocsmárolják.

2010. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!